Zdarte taky máte odkaz na nějaké fotky z Přístavu.
<a href="http://cid-c9eaafc778ed4594.skydrive…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarte taky máte odkaz na nějaké fotky z Přístavu.
<a href="http://cid-c9eaafc778ed4594.skydrive…
Kurva kamo ja fejsbuk jebu to je zidovskej server:D
Muzes se mnou pokecat na myspace, last.fm, libimseti, qip, mail...to Ti nestaci?:D
Jinak Eva - parada i kdyz tam vypada jak pica s tema brejlema
Gabo dekuju za sobotni tanec pa
vy to sou Evou myslite fakt vazne ? :D:D
pičo hošové! evička se kloní k hennymu - proč asi? ale ty brýle jste jí měli sundat pěstí a tím pádem by měl závěr včerejšího koncertu styl!!! boží mlény melé...poméló aj zelé :)
sakra Eva ma skarede bryle, ale Henny je krasny! .D Sabusch.
dekujemee mnohokraat!:D my z vaas tééž:)))
Kurnik chlapi včera ste byli největší hvězdy....tě péro...Mates
:-*Díky:-*Díky:-*Díky:-*