Cus, nedame nejakou spolecnou akci?:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cus, nedame nejakou spolecnou akci?:-)
čiao.Dobrá muzika pánové,přidávám :-)
Zdar bando,
přicházím s nabídkou :)
momentálně vytvářím promo-kompilaci serveru www.podporujihudbu.com - kdyžtak jukejte na link o co jde (internetová distribuce hudby) a měl bych zájem o vaše tracky - konkrétně Nevidíš a Já vím (ty máte volně ke stažení). Kdyby jste tam chtěli dát jiný - není problém
Tak kdyby jste souhlasili, aby se songy na kompilaci objevily - bylo by to super.
Jukejte na web nebo dejte echo na profil :)
ať to hraje!
Maty
www.podporujihudbu.com
Ahojte, v Liptálu jste hráli skvěle :). Škoda jen, že bylo takové suchácké publikum...
ahoj klucí :) tak co jak vam to hraje ??? přemejšlely sme s klukama že by sme udělaly nějakou další akci tak vam nejak napisem termin a byly by sme radi kdyby ste si přijely zahrat :) ted uz si presne nevybavuju kde sme spolu hraůli naposled :D napisem jeste blizsi info zatim se mejte s pozdravem NFT....
chlapci koukam z vás sou nějaký hvězdy ne? :D:D nebo se pletu?
Čau kluci, ve Vyškově jste hráli fajnově.
čágo čuníci:-) kua tak se teším na koncert v práglu, konečně to tam spolu trošku pomrdáme ty piva .. :)držte se!!cheers , bárt
byli ste fakt superniiii...!!!!:) ..akorat kytara byla malo slyset
parada vcera..akorat fakt skoda, ze to bylo tak kratke