Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čáááo!!! budete teď někdy nahráávat to EP?:)
ať se dařííí:)
Caute!..kurna v patek dobra party:D Jarosovsky pivovar vladne:D:D snad zas brzo v MOSHi...mejte se a at se dari!!
Děkujeme :*
jojo špica :P <3
v patek vyborne! 8)
http://katerinitrielka.rajce.idnes.cz…
z vydařeného pátečku!!
a stejně jste bezkonkurenční :)) super to bylo včera ;)
Ahoj chlapi, díky moc, že jste zahráli na křestu v Opavě, bylo nám ctí! Hráli jste skvěle a pořádně jste to tam rozhicovali! Ještě jednou díky a mějte se supr! Zdraví GERM
Ty vadoo!Já vás celou dobu neměl v kapeláách!:D:D