Tak ta zemijanka je fakt moc pěkná :-)) hodně zdaru!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak ta zemijanka je fakt moc pěkná :-)) hodně zdaru!
IngArch:Taky si mě popravdě rozesmál
Zemljanka je bezvadná ;-) .. Moc pěkné :-)
Tenhle song je s Nevidíš pro mě asi nejlepšííí....!!!!! a ten obrazek je uplne dobryyy:D:D ti lide s destnickama nemaji chybuuu:D
jedina kapela tohohle stylu a stavu, ktera, kdyz zpiva anglicky, tak jim to de verit a pro me tim respekt!!!
mě jenom baví, jak lidi s nejlepším "názorem" pišou jako anonymove, fakt šupa:D
IngARch: Tys to jinak vysvětlil :D
T.
To mě poser ten prvni song nebo novy song nebo co toje:))))))))))
Jste se posrali ne to je shiiittt fakt největšího kalibru:)))))))
Ale dík aspoň za rozesmání
Čus vy kucíí ušatí, přidívám vás do spřízněných a snad se brzy zase vylejeme:) KVAKY
Dobrota!!!