Je to super. Po sto letech BZ promo, kerý mě fakt baví. Rozhodně si nemyslim, že přední pozice na BZ je jedinej úspěch do budoucna pro tuhle kapelu. To, že kluci hrajou zrovna to, co dneska jede, je jedině dobře. Tady se pořád někdo snaží argumentovat neoriginalitou, a to je totální nesmysl. Protože v dnešnim světě myspace, MTV je téměř nemožný přijít s něčím originálnim, což by zároveň mělo nějakej potenciinál a bavilo lidi. Na tohle lidi určitě skákat budou. Kluci hrajou to, co je baví a na český poměry to dělaj výborně. Držim jim palce, protože milionkrát líp, když si na fesťáku poslechnu něco takovýho něž Divokýho debila (patent na tenhle název má Radek z Hentaiů), Tři sestry nebo Horkýže Slíže. To jsou kapely, kerý kurví českou muziku. Rozhodně ne kapela, kerá je tenhle tejden na BZ promu.