supr cover :) Vaše část splitka je úžasná a N*S*O*S zatím zní taky dobře takže snad to bude ok :) Ať to hraje :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
supr cover :) Vaše část splitka je úžasná a N*S*O*S zatím zní taky dobře takže snad to bude ok :) Ať to hraje :)
ten cover totalni peckaa !! :)) vlastne fsecky songy no :).. skvela kapela!!
vlastni pesnicky super. ... a coverky este lepsi ... miluju vas <3
Ha, také uchylné trika :-D
Ahoj kluci, díky za supr víkend:)
Jó <3 v pátek perfektní, ale včerejšek neměl prostě chybu.. jste úžasní !!! (:
(vam to tady zaspamuju celé, ale to jinak nejde :D)
Věřím, že ve středu určitě super! :D jinak mimochodem, děkuji za písničku :D člověk by nevěřil, že jednou nejde na koncert a už z něj otěhotní :D ... né, děkuju ! Samozřejmě jste skvělí ! :-*
nazdar !
Máme online 4 nové skladby, s novým gitaristom, tak skúste kuk a poprípade vyjadriť svoj názor :)
Dik !
Včera paráda, škoda jen, že jste nehráli Povinnost.. JElikož bylo 1.září, bylo by to celkem aktuální :)