Kluci je to paráda, už se moc těšim na společnej koncert. Stay Happy
fjodor
vyborne pecky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vyborne pecky
Kluci je to paráda, už se moc těšim na společnej koncert. Stay Happy
mrdaaaaaaaaaaaaa... už se těšim na vás jak sviň, až zavítáte sem k nám, do litvínoffa :) a že dobrá amerika? výborná amerika!
Cavte banda :) ochutnávka z nášho videoklipu k piesni DIVADLO v profile.:)
Coskoro pribudne par ukazok z albumu IN SZENE CLUB /2010/. A samozrejme pribudne aj singel :) DV
Nazdarec showmani:-D...
Na mailu máte nejbližší info k DWD FESTu 2011.
Prosím jen o potvrzení přijetí.
Díky
Rosťa - radio DWD
Zdravíme Criminal Colection a přidáváme do spřízněných! :)
holku statnistku mááááám :D Vy jste fakt divný, plus jeden fan :D
hodně našláplej pop-punk :-) sice to neni můj styl, ale jde Vám to dost :-) Přijdu si, jak kdybych hrál tonyho hawka či colina mcraye dirt 2 :-D Těšim se na Vás v PB, Jiřka/SKAliSKA
Díky moc :) jj někdy by se mohlo něco domluvit :)