Honzix
a hennyho nech na pokoji nebo uvidíš ... kecat dokáže každej .... miluju takový
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a hennyho nech na pokoji nebo uvidíš ... kecat dokáže každej .... miluju takový
Janek: by mě zajímalo jakej hlas máš Ty ... haha :)
Ahooooj kluciii vcera jsem vas slysel na sedmicce,moc se mi to libilo,ale zda se mi ze stou jednou kytarou to bylo lepsi,ale nechci vam do toho kecat je to jen muj nazzor,drzte se fandim vam az bude nejake cd urcite zakupim:)))mej te se
Janek:My umíme jen Pop-Punk. :-D
ten hlas je total teplej mužeté hrát akurát pre deti nic moc proste ten punckrock češi neumi.
děkujem všem mo:)každýho názuru si vážíme:-)
Mě ten hlas přijde hrozně super. Ale občas mě tam skřípne intonační chyba. Ale to chlapi daj do pucu. Hudba je to skvělá chlapi.
Čus chlapi, song "svět" je bombovej, fakt pecka. Jen ten hlas je trošku až moc dětskej, nevím, jeslti je to schválně ale chtělo by to trošku přitvrdit v hlase. Ale jinak fakt pochvala! zdravím.
jaaaaa:jo určitě,na léto se tam něco chystá,tak myslím že bysme tam mohli dotat pozvání i my:)Hrálo se nám tam dobře:)
váš koncert u bývalého nosála v PUC-hove bol uplne cool.Dúfam,že ešte niekedy dokapete.MUSÍTE