Criminal Colection - Názory | Bandzone.cz

Criminal Colection pop-punk / Vsetín

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

10. prosince 2012
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Wide Awake (2019)
    Nezařazeno
  • This Year (2017)
    Nezařazeno
  • 01. What are you waiting for
    Nezařazeno
  • 02. Where are you now
    Nezařazeno
  • 03. Donald Duck and the Supertramp
    Nezařazeno
  • 04. Feelings
    Nezařazeno
  • 01. Hero
    Nezařazeno
  • 02. I'll be the one
    Nezařazeno
  • 03. Stay where you are
    Nezařazeno
  • 04. I lost my hope
    Nezařazeno
  • 05. Dear little girl
    Nezařazeno
  • 06. Devastated
    Nezařazeno
  • 07. Stay for a little while
    Nezařazeno
  • 08. If you fall down
    Nezařazeno
  • 09. We don't care (Vymyšleno a nahráno v Brazílii za jeden den)
    Nezařazeno
  • 10. Kdybych se znova narodil
    Nezařazeno
  • Full of Lies
    Nezařazeno
  • RBNK
    Nezařazeno
  • 10 Years
    Nezařazeno
  • See me broken
    Nezařazeno
  • 1. It's been too long (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 2. I'm sorry (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 3. Destroy the fakes (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 4. Interlude (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 5. Something to live for (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 6. I'm here youre gone (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 7. Only one (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 8. Stacy's crying / BONUS (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 01. Yesterday - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 02. You're everything - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 03. Stacy's crying - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 04. Hold on - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 05. You're not that innocent - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 06. She wakes up - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 07. Zemljanka - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 08. Satanistka (NSOS cover) - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • Life is not fair / 2008
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Honzix

a hennyho nech na pokoji nebo uvidíš ... kecat dokáže každej .... miluju takový

Bez profilu

Honzix

Janek: by mě zajímalo jakej hlas máš Ty ... haha :)

Bez profilu

Simirek

Ahooooj kluciii vcera jsem vas slysel na sedmicce,moc se mi to libilo,ale zda se mi ze stou jednou kytarou to bylo lepsi,ale nechci vam do toho kecat je to jen muj nazzor,drzte se fandim vam az bude nejake cd urcite zakupim:)))mej te se

Bez profilu

SChON

Janek:My umíme jen Pop-Punk. :-D

Bez profilu

janek

ten hlas je total teplej mužeté hrát akurát pre deti nic moc proste ten punckrock češi neumi.

Bez profilu

henny

děkujem všem mo:)každýho názuru si vážíme:-)

Bez profilu

SChON

Mě ten hlas přijde hrozně super. Ale občas mě tam skřípne intonační chyba. Ale to chlapi daj do pucu. Hudba je to skvělá chlapi.

Bez profilu

Wesa

Čus chlapi, song "svět" je bombovej, fakt pecka. Jen ten hlas je trošku až moc dětskej, nevím, jeslti je to schválně ale chtělo by to trošku přitvrdit v hlase. Ale jinak fakt pochvala! zdravím.

Bez profilu

henny

jaaaaa:jo určitě,na léto se tam něco chystá,tak myslím že bysme tam mohli dotat pozvání i my:)Hrálo se nám tam dobře:)

Bez profilu

jaaaaa

váš koncert u bývalého nosála v PUC-hove bol uplne cool.Dúfam,že ešte niekedy dokapete.MUSÍTE

1 2 3 4 5 6810131722283645556677869398102105107 108 109 110 111 112 113 114