Napište mi pls názor na ten Velvet ??
Retarded-Fish ( KE )
Cawte hosi...velmi sa nam paci vasa hudba...my sme melodic pop/punkova kapela z Košic zo SVK...nedal by sa u was zrjesit nejaky koncert ???...keby ano,urcite aj u nas by sa potom dalo zahrat...hmm ??..vypocujte si nas a sami posudte :)..dik.
www.bandzone.cz/retardedfish






