Ahoj. Omlouvám se za spam, ale rád bych Tě upozornil na nové pecky z Plzně. Brzy bude hotový singl k připravovanému albu a videoklip, takže pokud se Ti líbí kvalitní rap a RnB a ne těch 90% příšerných interpretů na bandzone, tak se mrkni a poslechni. P.S. taky jsem nově založil "fanpage" na facebooku https://www.facebook.com/pages/Majk…
pripravuje se nova skladba
ahoj.....tak pro vsechny co se vam nelibime, mame nemilou zpravu...pripravuje se nova skladba....zatim je jen ref. tak se muzete psychycky pripravit na tu smrst









