Zdarec,děláte výměny??A kolik byste brali za cestu??Nebo by to mohlo jít my zadačo,vy zadačo??Kdyžtak se ozvi:www.mentallycorrupted.com nebo mentallycorrupted@centrum.cz
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec,děláte výměny??A kolik byste brali za cestu??Nebo by to mohlo jít my zadačo,vy zadačo??Kdyžtak se ozvi:www.mentallycorrupted.com nebo mentallycorrupted@centrum.cz
Zdar másla, co se takhle domluvit, že bychom vám udělali support v dubnu????
zdrawim Beetowena a můžu ti říct že to byl tenkrát tejden blbec ale nakonec to bylo ok .Problem byl na mojí base ,na kobylce mam takowý wálečky přes který se táhne struna a žlábek který drží strunu na spráwným místě byl menší než struna a wlastně se o ten wáleček zlomila ,a tak přišel na řadu pilník na motorowou pilu a je po zbytečný inwestici za harfu i když hard core na harfu to by byl masakr co !!!! mněj se >mirankuny<
Ahoj, také zdravíme a přejeme pohodový koncíky v roce 2008.
dovolte toooo, legalizujte toooo! to je dobrej song:)
Čus MAFFE díky za poklonu sem rád když se dělá něco co má smysl . Muzika mně baví a když sou k tomu schopný lidi tak je to mazec a to je ostatně u všeho .no jinak u vás v Nepálu je to docela GUT jedna velká ratejna bez jediný přičky zajimavě řešený jen bych na podlahu dal koberec ,ten totiž sežere nadměrnej hal ale to asi neni tvuj problem takže MAFFE zatim čus!!!kuny ps:to promo ti pošlu hned jak bude.
Zdarec CrawallBorci, ještě rozdejchávám sobotu a patří vám velký dík a respekt! Dost hustej nášlech i na tom shit zvuku (sorry!). Určite jak dotahnete to cd chci ho hned poslat. Jinak doufám že se vám v Cofáči libilo a že se někdy v Nepálu ještě ukážete. Díky a zdar CRAWALu !!!!!
hustej masakr včera , doufam že se uvidíme !! díky za akci
zdravim kucí jen tak dál. s dovolením jsme si vás dali mezi své milé kapely toť spřízněné :)