čuzz,to icq se mi pojebalo celý,sere mě to,ale do konce roku možná budu bydlet v LBC,tak uvidíme co dál,ta spolupráce bude,pak si tě pozvu i na moje demo:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čuzz,to icq se mi pojebalo celý,sere mě to,ale do konce roku možná budu bydlet v LBC,tak uvidíme co dál,ta spolupráce bude,pak si tě pozvu i na moje demo:)
Máš to fajne,chlape..Přidávám =o)
ej cuzzz good tvorba nedals bys feat?
delam ted na mixtapu a tvuj rap mi připadá na ůrovni takže kdybys měl zajem tak se ozvy zatim cuzzz
čus pořád scháníš beaty?....Dělám mixtape.. 408532929 icq
zdravim ;-)
poslechni si beaty ,navstiv profil ,okomentuj ,porad :) budu rad :) mej se ,diky ;-)
Dik man:-)
Tvojí tvorbu posloucham už dýl. Je to fakt dobrý, texty o něčem. "Díky moc" se mi asi líbí nejvíc. Má to styl. Refrén. Vážně dobrý.
...kuju .... pokusím se zlepší však víš ... a dík za názor :-) .. IzZy
Zdar zčekni moje beaty , kdyby se zamlouvaly napiš ;)
jj..já vim..kvalita je hrozná..a i ta flow..jinak dík za názor..a makat budu neboj.. zatím