PEACE man, dneska jsem vytvořil a vypustil do světa new track, poznáš to podle dnešního data(je u názvu) tak to čekni simtě a nech comment, jestli jsem se zlepšil a tak..;)
díky a PEACE!!
Gl!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
PEACE man, dneska jsem vytvořil a vypustil do světa new track, poznáš to podle dnešního data(je u názvu) tak to čekni simtě a nech comment, jestli jsem se zlepšil a tak..;)
díky a PEACE!!
Gl!!
hele man, Tvá mladá myslím(míša-nejsem si jistej co spolu máte ale myslím si že jj...:-D ) mi dala link na tebe...taky jsem tě čeknul a fakt jsi dobrej..co se řešilo na FB že jsi sráč atp..ten kdo to tvrdí jen závidí..fakt chválím tě a dávám do spřízněných..;)
jinak mám taky nějakou svou tvorbu, jenže nemám dobrou techniku a prostory..:(
neboj, pracuje se na tom(za 2000měsíčně+školné si platím +něco utratím..:-D ) takže čekám velkej přísun love až v létě..:( což je dlouho ale tak víme jak..;)
nevím co víc ti napsat, ale určitě se máš čím pochlubit..;)
jen tak dál chlape..;)
PEACE, ScaryMC!!
Hmmmm ... dík za kritiku :o)
Dobrá tvorba =) dame ft.?
zdr 3B.J.P. se rozpadlo ale ja jedu sam tak cekni profil a zanech nazor dikes
zdravyte Bery4B
a vse nej do new year
Heey maan! nový track je pecka :-),hodně povedení:)
zdarek man.! Mrkni na muj profil určo zanech koment budu rad. Diky :! tvojě tvorba jě Good.! ale jě tam načem makat ale to musime všichni.! měj se men Spirit.!
ey novej track je luxusní;)
Zdraviim Man:)vyborna tvorba libi se mi pridavam do spriznenejch i fans...cekni moji tvorbu,za nazor budu moc rad..peace at se dari:)
6ivoz nebo smrt;-) moc dobré;-)
Peace, Patrez