Čp.8 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čp.8 folk / Karlovy Vary

„Album Milostné vzpomínky na Čp.8 je zde!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Motýlek- Čerstvý vzduch (2000) 1 348 ×
  • Hledání č.3- Čerstvý vzduch (2000) 1 056 ×
  • Prolog života- Čerstvý vzduch (2000) 1 060 ×
  • Rozsévač- Čerstvý vzduch (2000) 1 142 ×
  • Nad dopisem- Milostné vzpomínky na Čp.8 (2018) 86 ×
  • Pochod snů- Milostné vzpomínky na Čp.8 (2018) 65 ×
  • Na kraji ticha- Milostné vzpomínky na Čp.8 (2018) 53 ×

Novinky

Vítejte v domě číslo popisné 8!

Upraveno:

Vítejte na profilu kapely, která už dávno není. Stejně tak jako není dávno mezi námi její frontman, skladatel, textař a charismatický zpěvák Jára Ježek. Zůstaly tu ale písničky, kterým čas neubral na jejich platnosti a síle. Kdysi dávno vyšla kompilace amatérských nahrávek z koncertů na dvojalbu Čerstvý vzduch (Indies, 2000), nicméně je už rozebraná, původně přislíbený dolis se bohužel také nekoná. Nicméně je tady album Milostné vzpomínky na Čp.8, které vyšlo na podzim 2018 v nakladatelství Galén. Jeho protagonistou je bývalý kytarista Čp.8 a dnes písničkář Petr Linhart, který zpívá třináct Ježkových písní v doprovodu kytaristy Josefa Štěpánka, klavíristy Jana Steinsdörfera a basisty Jaromíra Honzáka. 


cover-cp.8.jpg


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

vlastak


Bez profilu

Doufám ze to dvojcd znova vyjde tenkrát jsem ho prosvih a léta mě to mrzí.mám sice jednu kazetu nahranou na koncertu Ale tam nejsou vsechny písničky.A originální CD je k srdeční záležitosti bonus.

Martin Kocan


Bez profilu

Kapelu jsem poprvé slyšel na Portě a tenkrat mi běhal mráz po zádech a dnes když je mi 48 let se mi ten zvláštní pocit vrátil.Je mi smutno a krásně současně.Díky

Ivan Chudoba

V r.1991 si naše kapela Post Scriptum, která vystupovala tou dobou s písničkami Čp.8 (sokolovské Dostavníky, loketský Kotlík, Porty a několik samostatných koncertů), zahrála společně s Čp.8 v Pekle v Plzni. Vzpomínalo se na Járu, který při té příležitosti dostal cenu Zlatá Porta Im Memoriam. Ten rok vyšla i LP deska Čp.8.
Byl to zážitek, přítomní byli rodiče i manželka Járy a Míťa odzpíval koncert bravurně.

Zobrazit všechny názory »