Čp.8 - Úvod | Bandzone.cz

Čp.8 folk / Karlovy Vary

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Motýlek
  Čerstvý vzduch
 • Hledání č.3
  Čerstvý vzduch
 • Prolog života
  Čerstvý vzduch
 • Rozsévač
  Čerstvý vzduch
 • Nad dopisem
  Milostné vzpomínky na Čp.8
 • Pochod snů
  Milostné vzpomínky na Čp.8
 • Na kraji ticha
  Milostné vzpomínky na Čp.8

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Vítejte v domě číslo popisné 8!

(Upraveno: )

Vítejte na profilu kapely, která už dávno není. Stejně tak jako není dávno mezi námi její frontman, skladatel, textař a charismatický zpěvák Jára Ježek. Zůstaly tu ale písničky, kterým čas neubral na jejich platnosti a síle. Kdysi dávno vyšla kompilace amatérských nahrávek z koncertů na dvojalbu Čerstvý vzduch (Indies, 2000), nicméně je už rozebraná, původně přislíbený dolis se bohužel také nekoná. Nicméně je tady album Milostné vzpomínky na Čp.8, které vyšlo na podzim 2018 v nakladatelství Galén. Jeho protagonistou je bývalý kytarista Čp.8 a dnes písničkář Petr Linhart, který zpívá třináct Ježkových písní v doprovodu kytaristy Josefa Štěpánka, klavíristy Jana Steinsdörfera a basisty Jaromíra Honzáka. 


cover-cp.8.jpg

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

vlastak

Doufám ze to dvojcd znova vyjde tenkrát jsem ho prosvih a léta mě to mrzí.mám sice jednu kazetu nahranou na koncertu Ale tam nejsou vsechny písničky.A originální CD je k srdeční záležitosti bonus.

Bez profilu

Martin Kocan

Kapelu jsem poprvé slyšel na Portě a tenkrat mi běhal mráz po zádech a dnes když je mi 48 let se mi ten zvláštní pocit vrátil.Je mi smutno a krásně současně.Díky

Ivan Chudoba

V r.1991 si naše kapela Post Scriptum, která vystupovala tou dobou s písničkami Čp.8 (sokolovské Dostavníky, loketský Kotlík, Porty a několik samostatných koncertů), zahrála společně s Čp.8 v Pekle v Plzni. Vzpomínalo se na Járu, který při té příležitosti dostal cenu Zlatá Porta Im Memoriam. Ten rok vyšla i LP deska Čp.8.
Byl to zážitek, přítomní byli rodiče i manželka Járy a Míťa odzpíval koncert bravurně.

Zobrazit všechny názory