Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čp.8 folk / Karlovy Vary

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Motýlek 1 187 ×
  • Rozsévač 1 017 ×
  • Hledání č.3 927 ×
  • Prolog života 937 ×

Novinky

Vítejte v domě číslo popisné 8!

Upraveno:

Vítejte na profilu kapely, která už dávno není. Stejně tak jako není dávno mezi námi její frontman, skladatel, textař a charismatický zpěvák Jára Ježek. Zůstaly tu ale písničky, kterým čas neubral na jejich platnosti a síle.

Písničky, které najdete v přehrávači (a cca 40 dalších) by měly brzy znovu vyjít v reedici sběrné 2CD kompilace Čerstvý vzduch,  kterou připravují Indies Happy Trails.

cover-cp.8.jpg


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

vlastak


Bez profilu

Doufám ze to dvojcd znova vyjde tenkrát jsem ho prosvih a léta mě to mrzí.mám sice jednu kazetu nahranou na koncertu Ale tam nejsou vsechny písničky.A originální CD je k srdeční záležitosti bonus.

Martin Kocan


Bez profilu

Kapelu jsem poprvé slyšel na Portě a tenkrat mi běhal mráz po zádech a dnes když je mi 48 let se mi ten zvláštní pocit vrátil.Je mi smutno a krásně současně.Díky

Ivan Chudoba

V r.1991 si naše kapela Post Scriptum, která vystupovala tou dobou s písničkami Čp.8 (sokolovské Dostavníky, loketský Kotlík, Porty a několik samostatných koncertů), zahrála společně s Čp.8 v Pekle v Plzni. Vzpomínalo se na Járu, který při té příležitosti dostal cenu Zlatá Porta Im Memoriam. Ten rok vyšla i LP deska Čp.8.
Byl to zážitek, přítomní byli rodiče i manželka Járy a Míťa odzpíval koncert bravurně.

Zobrazit všechny názory »