Corsaires - Úvod | Bandzone.cz

Corsaires folk-rock / Strakonice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pár Vět
  Nezařazeno
 • Létající lino
  Nezařazeno
 • Ha! Lenka
  Nezařazeno
 • World of Silence
  Nezařazeno
 • Pilgrim
  Nezařazeno
 • Zbojník
  Nezařazeno
 • Psík (LIVE - 4. 5. 2012 Divadelka, Písek)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pár Vět...

Ahoj všichni!

Máme pro Vás malý dárek - skladbu Pár Vět, kterou jsme nahráli v rychlosti během nedělního odpoledne pro našeho kamaráda Aleše, který si ji moc přál jako písničku k požádání své přítelkyně Kačky o ruku dnes v 15 hodin na zimním stadionu ve Strakonicích.

Řekla ANO!

Máme z toho ohromnou radost a touto písničkou bychom se s Vámi o ní rádi podělili.
Krásné Vánoce!
Ales

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Ládis Fort

Ahoj,
jsme hard-rocková kapela z Písku a napadlo nás, jestli nemáte zájem uspořádat společný koncert pro lidi...
S pozdravem
kapela Argody

Bez profilu

František

Ahoj kapely,
poprvé tento rok bychom chtěli vyzkoušet v rámci akce Pivovarská pouť 2013 (29.6.2013) dát také prostor Strakonickým kapelám s vlastní či opravdu big-beatovou tvorbou napříč žánry. Akce by probíhala open- air v Kempu Strakonice v čase cca od 13,00-24,00 bez vstupného!
Bohužel na tuto akci nemáme žádnou dotaci od pivovaru nebo města, takže by kapely hráli jak se říká lidově za párek a pivo. Na druhou stranu se předpokládá velká návštěvnost, takže by to mohla být šance se ukázat, pro kapely začínající a příjemný happening pro matadory. Cílem je ukázat zájem i o nekomerční hudbu a následně příští rok sehnat finance na tuto akci peníze, aby nemuseli muzikanti hrát za občerstvení. Pokud byste měli zájem ozvěte se přes Facebook (F. Christelbauer, M. Polata). Kapacita festu bude cca 8-10 kapel.

Bez profilu

angelico

Ahoj, mohla bych vás poprosit o zveřejnění textu k World of Silence? Je to supr písnička a deptá mě, že částem nerozumim :-D

Zobrazit všechny názory