Corsaires - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Corsaires folk-rock / Strakonice

„Nová skladba venku :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pár Vět...

Ahoj všichni!

Máme pro Vás malý dárek - skladbu Pár Vět, kterou jsme nahráli v rychlosti během nedělního odpoledne pro našeho kamaráda Aleše, který si ji moc přál jako písničku k požádání své přítelkyně Kačky o ruku dnes v 15 hodin na zimním stadionu ve Strakonicích.

Řekla ANO!

Máme z toho ohromnou radost a touto písničkou bychom se s Vámi o ní rádi podělili.
Krásné Vánoce!
Ales


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Ládis Fort

Ahoj,
jsme hard-rocková kapela z Písku a napadlo nás, jestli nemáte zájem uspořádat společný koncert pro lidi...
S pozdravem
kapela Argody

František


Bez profilu

Ahoj kapely,
poprvé tento rok bychom chtěli vyzkoušet v rámci akce Pivovarská pouť 2013 (29.6.2013) dát také prostor Strakonickým kapelám s vlastní či opravdu big-beatovou tvorbou napříč žánry. Akce by probíhala open- air v Kempu Strakonice v čase cca od 13,00-24,00 bez vstupného!
Bohužel na tuto akci nemáme žádnou dotaci od pivovaru nebo města, takže by kapely hráli jak se říká lidově za párek a pivo. Na druhou stranu se předpokládá velká návštěvnost, takže by to mohla být šance se ukázat, pro kapely začínající a příjemný happening pro matadory. Cílem je ukázat zájem i o nekomerční hudbu a následně příští rok sehnat finance na tuto akci peníze, aby nemuseli muzikanti hrát za občerstvení. Pokud byste měli zájem ozvěte se přes Facebook (F. Christelbauer, M. Polata). Kapacita festu bude cca 8-10 kapel.

angelico


Bez profilu

Ahoj, mohla bych vás poprosit o zveřejnění textu k World of Silence? Je to supr písnička a deptá mě, že částem nerozumim :-D

Zobrazit všechny názory »