zdarec panáčci konečně hrajete taky někde poblíž Morawského Písku takže w UH se určitě uwidíme a zakalíme hluku zdar
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdarec panáčci konečně hrajete taky někde poblíž Morawského Písku takže w UH se určitě uwidíme a zakalíme hluku zdar
Zdarec take se moc tesime.mej te se D.A.D.
Kurňa, tak kdo bude náš fan No. 50? :-)
zdravim pana basáka :) včera to bylo super,doufám že budete mít koncert zas co nejdřív... Paja (BA)
Tak děcka, moc dík za koncert, jen škoda že sem nemohl dýl, holt když někoho schvátí nemoc, tak je to potom těžký.
No, kurwa :-) To víš, že přijdu.
nesmrdte doma a pojdte si s nami protahnout telo, pripravte si cvicebni ubor, prezuvky a rucnik a 16.10. te ocekavame v telocvicne Melodka v 1900, predcvicovat budou sic.Engine RATTLEBUCKET a Chaos in head
http://sicengine.com/plakaty/007.jpg
Zdrawím panáčci, láká mě to wella ale brno je pro nás trošku nesjízdné ale kdybych sehnal někoho jako odwoz tak se určitě zajedem podíwat a podpořit...
pokud budu v Brne, urcite se stavim ;)
hej na brooklyn brootal nemůžu jako správnej brootal kid chybět! napíšu si to datum do deníčku