Není záč, zítra je taky den :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není záč, zítra je taky den :))
mile jste mě překvapili včera v Apolle, jen tak dál :)
Zní to povedeně, Tomáš míchat umí :)
výborný borci!!!Dost dobrá práce!!Těším se moc na zítra na Vás!!:)
Už tu disketu chcu mět v mojém autokotůču a válat ju furt dokola a dokola ! Krásná práce kluci moji milovaní !!! :-*
Super hudba. O víkendu se uvidíme ;).
Ej, to EP sa tvari ako mnamka, tesim sa!;)
Zdravi
Lukas
www.isisdesignstudio.com
KURVA KOULE TAM SLYSIM NEMALÝ :D
tak tak pánové jedině souhlasím s tím že na royalu to byla vážně paráda :-) a snad budu mít tučest vás opět někde vidět a poslechnout si vás ;-) byl to nářez :-)