Ahoj, jsme moc rádi, že jste na nás nezanevřeli a po týdenním bobříku nepsaní se vrátili do diskuze, srdečně Vás zdravíme. Žanet, děkujeme, že ses tak skvěle ujala činnosti vedoucí našeho fan clubu. Leoši, dobré nápady a podněty k tomu, kde točit koncertní videa, jen si musíme dát pozor, aby nám Policie neudělila pokutu, že jsme si místo v altánku nepronajali, nezaplatili Magistrátu či aby nás náhodný kolemjdoucí nepovažoval za pouliční muzikanty = žebráky (jak to dnes mají lidi často zafixované. Roberte, aranže Hospůdky už pilně promýšlí Johnny. Jiřino, snad vás se Slunným dnem nezklameme, je to Johnnyho první ryze autorská píseň, kterou jsme nahráli. B - skladbu natáčíme nejspíš příští týden a SP pak zavěsíme. Jinak zůstaňte, prosím s náma, jsme za to moc vděční, že do nás vkládáte takovou důvěru!!! Jak už víte, jsme jen amatérské duo, takže máme velké umělecké rezervy a co dohánět.
Radka
Hmm..., dávám ti za pravdu. Johnny vypadá fakt sympaticky. Upřímný a takový
normální. Žádný náfuka. Ale to víš, co holka to jiný pohled. Ne každá se dá přesvědčit.





