Johnny, Johnny co to čtu? Nevěřím svým očím, opravdu děláš na tom?
Doufám, že se Ti daří malování. Vždyť si vezmi, udělat takovou zeď
na to musí být člověk fachman. Támhle se něco nepovede, kus dál něco
chybí, nějaká ta důležitá část a je po legraci. Vzpomněl jsi toho malíře
Frant. Flašara, taky to neměl myslím jednoduchý. Jak se asi tváří, když mu
zkazili jeho dílo, co? Ten musel nadávat jak špaček. Hrůza, co se stalo.
Ohavné:D Patřili by všichni do basy a do jednoho. Těm bych uštědřila
tvrdý postih. Podle mě to nejsou lidé, ale hyeny a zrůdy.:D:D
Tak Johnny, ukaž co je v Tobě. Nakonec je to jako kdybys maloval sebe,
alespoň z půlky. A ať máme všichni fanoušci, co obdivovat. Dej té zdi,
kus svého já. Nezapomeň, bude to druhá Lennonova zeď v Praze.:):)
Ta musí fakt znít. Marty dohlédni na něj, ať se činí. Kluci máte můj obdiv,
víc než upřímný. Příjemné prožití svátků, přeju:):)