The Colleas - Názory | Bandzone.cz

The Colleas big-beat-psychedelic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • ANNA (cover The Beatles)
    SP ANNA/NEJHEZČÍ POKLADNÍ THE COLLEAS
  • NEJHEZČÍ POKLADNÍ
    SP ANNA/NEJHEZČÍ POKLADNÍ THE COLLEAS
  • Odolávat prudké změně (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • DDDD (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Plíživá láska (archivní skladba 2003)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Večerní nejasnosti (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Bez názvu (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Návštěva v barvách podzimu (archivní skladba 2003)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Přirozenost (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Možné i nemožné (archivní skladba 2003)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Exodus (cover The Tornados, The Eagles UK band)
    SP Exodus/Jezdci na obloze THE COLLEAS
  • Jezdci na obloze (cover The Shadows, The Ramrods)
    SP Exodus/Jezdci na obloze THE COLLEAS
  • Jako V Ohni (instr. verze)
    SP Jako V Ohni / Mléčná Žíla - The Colleas
  • Mléčná Žíla (instr.verze)
    SP Jako V Ohni / Mléčná Žíla - The Colleas
  • Divné myšlenky
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Já tě chci (Instr. verze)
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Klávesový Beat
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Neznámá psychedelie
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Uspěchaný pes
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Večerní rozjímání
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Noc (instr. verze)
    EP INSTRUMENTÁLNÍ NOC - THE COLLEAS
  • Mistr s tamburínou (cover Dylan, The Byrds)
    SP Dua The Colleas - Mistr s tamburínou / Vlnění
  • Vlnění
    SP Dua The Colleas - Mistr s tamburínou / Vlnění
  • Beze slov (cover The Beatles)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Každá malá věc (cover The Beatles)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Řekni mi to (živě)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Výčnělek (živě)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Divotvorný čas
    SP Dua The Colleas - Divotvorný čas / Pocta Jimmymu Pageovi
  • Pocta Jimmymu Pageovi
    SP Dua The Colleas - Divotvorný čas / Pocta Jimmymu Pageovi
  • Proč si to nerozdat rovnou? (cover The Beatles)
    SP Dua The Colleas - Proč si to nerozdat rovnou? / Ulice zeje p
  • Ulice zeje prázdnotou
    SP Dua The Colleas - Proč si to nerozdat rovnou? / Ulice zeje p
  • Tajemné světlo
    SP Dua The Colleas - Tajemné světlo / V bludném větru
  • V bludném větru
    SP Dua The Colleas - Tajemné světlo / V bludném větru
  • Na cestě být chci - živě (cover The Beatles)
    EP Dua The Colleas - Doma a ve sklepě
  • Lišky - živě (věnováno Hance)
    EP Dua The Colleas - Doma a ve sklepě
  • Signed D.C. - živě (cover Love)
    EP Dua The Colleas - Doma a ve sklepě
  • Ještě to nevíš
    SP Dua The Colleas - Ještě to nevíš/Lišky
  • Lišky (věnováno Hance)
    SP Dua The Colleas - Ještě to nevíš/Lišky
  • Slunný den
    SP Dua The Colleas - Slunný den/Jižní zahrada
  • Jižní zahrada (věnováno Žanetě)
    SP Dua The Colleas - Slunný den/Jižní zahrada
  • Na cestě být chci (cover The Beatles)
    SP Dua The Colleas - Na cestě být chci/Norské dřevo
  • Norské dřevo (cover The Beatles)
    SP Dua The Colleas - Na cestě být chci/Norské dřevo
  • Ostrovy - úvodní znělka k soutěži
    EP Dua The Colleas - Ostrovy (hudba k soutěži)
  • Ostrovy - střední znělka ke kvízu (zkrácená verze)
    EP Dua The Colleas - Ostrovy (hudba k soutěži)
  • Ostrovy jsou zde
    EP Dua The Colleas - Ostrovy (hudba k soutěži)
  • Vidíš mě
    SP Dua The Colleas - Vidíš mě/To, co mě nudí
  • To, co mě nudí
    SP Dua The Colleas - Cirkus Kočka/Půlměsíc
  • Cirkus Kočka
    SP Dua The Colleas - Cirkus Kočka/Půlměsíc
  • Půlměsíc
    SP Dua The Colleas - Cirkus Kočka/Půlměsíc

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Johnny

Jasně Báro, přesně tak. Vidíme a cítíme to ůplně stejně. Máme doma rovněž
skřině, i to další ze 60.let, víceméně. Mít kouzelnou hůlku tak vyměním tuhle
pekelnou přítomnost za NAŠÍ DOBU, kde jsme doma. Je třeba se zabývat pouze
a pouze tím, co nás drží při životě a na ostatní se vykalšat a říct si, tomu nerozumím, to není nic pro mě.

Bez profilu

Bára

Na závěr bych Vám kluci vzkázala: Nepodléhejte za žádnou cenu, té dnešní praštěné součastnosti. Také se necítím být přítelkyní dneška, ani omylem.
Podle mě panuje (jak říká Johnny) obrovská nuda. Co Vám budu povídat,
žiju myšlenkami jinde. Poslouchám ty nejlepší desky, včetně Vás. Oblékám
se dle onoho standartu, protože vzít si na sebe to, co se dneska tzv. nosí,
zradila bych sebe sama a to, v co věřím. Mám doma ještě ten starý nábytek,
osvětlení, taky jezdím občas na parádním stroji ‘‘kozí dech‘‘, někdy si půjčím
Škodu MB 1000 nebo Oktávku. No a co? Mě součastnost absolutně neláká.
Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok, a hlavně nezraďte tu Naší dobu, kluci...:)

Bez profilu

Bára

Chtěla jsem dodat: sahají sem do šedesátých let, nikoliv do dnešní doby. Opožděně, ale přece. Dovolím si tvrdit, že když se kluci k součansnosti
nehlásí, cítí se být osamělí a jsou jakoby v kleci, ví, že patří jinam a nikdo
jim to za žádnou nevymluví, jestli ten jedinec nepociťuje totéž. Proto
absolutně nemohu souhlasit s tím, co zde psala nějaká Soňa D-moll nebo
jak si vlastně říká, o nějaké tzv. představě. Ne nesouhlasím, kluci se necítí
být součástí přítomna, ba ani budoucna. Jsou součást let šedesátých a jsem
nesmírně hrdá na to, že je mohu slyšet. Vynikají svou originalitou, kéž by jich
bylo víc. I tak za to děkuji a budu vděčná za to, až do smrti.:):)

Bez profilu

Bára

Rozpad báječného dua The Colleas?:) Tak to bych nepřežila, to by byla moje smrt.:)
Naprosto vážně vzato. Jsme si přece vědomi, tedy všichni vědomi, že je málo takových jako kluci, kteří se nebojí hrát tu nejlepší muziku, patříc sami k šedesátým létům. Nevím jak Vy, ale já v žádném případě, jiný soubor neznám. Krom těch revivalů, jenže Ti hrají pouze to, co normálně slyšíme z cd, kazet, desek apod., že by hráli něco svého, myslim originálního, ne ne. Koliokluci jsou určitě originál, jelikož si píší svoje skladby a pokud nahrávají třeba něco od Brouků, neopičí se, nýbrž dávají do toho své já. Už tím, že mají napsané české texty.
Stejně jako Brouci přebírali písničky od rock‘n‘rollových a ještě jinak založených
intrepretů ‘‘svých vzorů‘‘, dělají totéž Kolie, protože jsou jejich vzorem Brouci.
A proto nejsou a nemůžou být revival, ne, jen pokračují v tom, co jiné kapely té
doby. Oni jsou totéž a je úplně jedno, že vznikli až r.2004. Originalitou sahají sem.

Martin Hejnák

Rozpad Colleas? Proč? K tomu není důvod... Hlavně bych měl Johnnyho na svědomí a to bych nedokázal unést. Je to mj. i psychoterapeutické duo. Ale Johnny hlavně potřebuje najít lásku a to je právě ten největší problém...

Bez profilu

Žaneta

Hrůza, kam ten svět spěje. Na mou duši už to není, co kdysi.
Vše míří k záhubě. Přiznám se, že dělat programátorku, mne
zrovna moc nebaví. Oči jsou zničené tak, že odpoledne skoro
nevidím. Jenomže musí se brát, co je a výběr téměř žádný. O
lidech nemluvě. Už to nějak doklepu, do důchodu mi zbývá
nějakých sedm let. Já taky dávám Johnnymu za pravdu, některé
ženské jsou takové potvory nenažrané, že bych jim dala pár po
papuli. Není co dodat!

Bez profilu

Johnny

Jó to je ono, dnešní svět je ,,JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH SRAČEK VŠECH DOB‘‘!!!!.
Sám člověk neví, jak z toho ven a nemá nikoho, kdo by ho podržel. Stejně
tak nemá žádnou, která by mu podržela a která by mu nabídla upřímnou
lásku a cit. Ne, protože ženská ze 60tých let a z dneška, jsou dvě neznámý.
Jedna z nich je citově založená a ta druhá slyší na to, abys jí zachrastil
s kasičkou ,,cink-cink‘‘!!! Skoro žádnou dneska slovo ,,láska a cit‘‘ vůbec nezajímá.
Tak je to!!!

Bez profilu

Johnny

No Eriko se zdí je to zaplať pánbůh už lepší a to značně. Vždyť jsi četla, že už maluju kytky. Jó jó Petře, je to pravda. Trápí mě to dost dlouho a ani muzika mě
před tímto dostatečně neuchrání. Když Marty přijde a zahrajeme si, je to v tu
chvíli velice dobrý, jenže jakmile odejde, tak najednou to na mě spadne a řadši si
jdu lehnout, abych na to nemusel myslet. Navíc ve snu člověk aspoň něco kouzelného občas zažije. Hlavně když se mu zdá o ženských, to je teprv zážitek,
jako například dnes v noci. Už se mi taky stalo, že jsem ve snu chodil s mými
favoritkami Brigitte Bardot a Lizy Taylor, já se z toho nechtěl vůbec probudit.
Hmm, stálo to fakt za to. Ale rozumíš, probudíš se a vše je v hajzlu, opět musíš koukat na tenhle ,,JEDEN VELKÝ NENUDNĚJŠÍ SVĚT‘‘ a čekat samý podraz z tý nebo tamtý strany, a plno smradlavých blbců okolo, brodit se touhle ,,VELKOU SRAČKOU‘‘!!!

Bez profilu

Petr

Johnny Ty potřebuješ ženskou jako sůl, jinak se dočista k smrti utrápíš.
Protože pokud bys jí měl, tak by veškeré problémy a starosti o úplné hlouposti
v tu ránu zmizeli. Je vidět, že trpíš nedostatkem citů. Dělat muziku je víc než hezký,
ale to nejhlubší rozhodně nezakryje. Opravdu se nenajde ve Tvém okolí někdo,
kterému to nemůže být paintlich. Vždyť Ty za chvíli skončíš někde v blázinci, což
není žádný med a od toho, co možná nejdál. Holky ujměte se ho nějaká, čas utíká.:o)

1 2 3 4 5 68101317212632384449535658 59 60 61 62 63 64 65 66 676971747882879399105110114116118 119 120 121 122