Rozpad báječného dua The Colleas?:) Tak to bych nepřežila, to by byla moje smrt.:)
Naprosto vážně vzato. Jsme si přece vědomi, tedy všichni vědomi, že je málo takových jako kluci, kteří se nebojí hrát tu nejlepší muziku, patříc sami k šedesátým létům. Nevím jak Vy, ale já v žádném případě, jiný soubor neznám. Krom těch revivalů, jenže Ti hrají pouze to, co normálně slyšíme z cd, kazet, desek apod., že by hráli něco svého, myslim originálního, ne ne. Koliokluci jsou určitě originál, jelikož si píší svoje skladby a pokud nahrávají třeba něco od Brouků, neopičí se, nýbrž dávají do toho své já. Už tím, že mají napsané české texty.
Stejně jako Brouci přebírali písničky od rock‘n‘rollových a ještě jinak založených
intrepretů ‘‘svých vzorů‘‘, dělají totéž Kolie, protože jsou jejich vzorem Brouci.
A proto nejsou a nemůžou být revival, ne, jen pokračují v tom, co jiné kapely té
doby. Oni jsou totéž a je úplně jedno, že vznikli až r.2004. Originalitou sahají sem.