Gábina z doktorky.cz
Hmm..., yeah, yeah, yeah kóliééé yeah, yeah, yeah...:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hmm..., yeah, yeah, yeah kóliééé yeah, yeah, yeah...:)
Super, super, super..;);)
Co dodat? Nic...
Krása napříč vesmírem...
Už dlouho poslouchám koliovský hošany a nevycházím z úžasu. Ať se daří.
Super origoš,matroš,muzikoš,dohromady kolioš.
Ať žijí šedesátky, beatles a colleas. Už aby byla další deska.
Zajímavé a krásné, co říct víc...
Souhlas. Skvělá muzika.
Prohodim památnou větu Johna Lennona z března 1966 v upravené podobě:
The Colleas jsou populárnější než Ježíš Kristus:D Přinejmenším na bandzonu.:D
Jak píše Hůňa originál je originál, a já tvrdím: jen tak dál.:D
Originálu 60let se málo kdo vyrovná,proto mají písničky tu šťávu.
Kólie jsou duem 60let a tím je řečeno vše,alespoň podle mě.