Sáro, Kamile, Gábino i Branimire, moc Vám děkujeme za kladné přijetí. Jsme rádi o to více, že náš koncert s akustickými kytarami není čistokrevný bigbít, inklinujeme zde trochu k "folkaření" (a to rozhodně mnohem víc než já jako sólista) a i přesto Vás to oslovuje. Přiznám se bez mučení, že mám rád Dylana, Donovana, Simona a Garfunkela nebo Neila Younga. Ale příště (venku) to bude už elektricky ať to má ty správné grády. Johnny pilně pracuje na Beatle-portrétech, brzy tu založíme jeho výtvarnou galerii. Mějte se krásně a ať se Vám dobře daří.
Carlos
Ahoj, tak se mi dostalo cti zhlédnout klub i samotnou zeď, namalovanou Johnnym na vlastní oči. Moc pěkné dílo a velmi záslužná věc! Je pěkné vidět tak zapálené fanoušky Beatles. Tak jen tak dál pánové a díky za přijetí... :-)





