The Colleas - Názory | Bandzone.cz

The Colleas big-beat-psychedelic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • ANNA (cover The Beatles)
    SP ANNA/NEJHEZČÍ POKLADNÍ THE COLLEAS
  • NEJHEZČÍ POKLADNÍ
    SP ANNA/NEJHEZČÍ POKLADNÍ THE COLLEAS
  • Odolávat prudké změně (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • DDDD (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Plíživá láska (archivní skladba 2003)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Večerní nejasnosti (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Bez názvu (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Návštěva v barvách podzimu (archivní skladba 2003)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Přirozenost (archivní skladba 1996)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Možné i nemožné (archivní skladba 2003)
    2×EP Archaikum The Colleas
  • Exodus (cover The Tornados, The Eagles UK band)
    SP Exodus/Jezdci na obloze THE COLLEAS
  • Jezdci na obloze (cover The Shadows, The Ramrods)
    SP Exodus/Jezdci na obloze THE COLLEAS
  • Jako V Ohni (instr. verze)
    SP Jako V Ohni / Mléčná Žíla - The Colleas
  • Mléčná Žíla (instr.verze)
    SP Jako V Ohni / Mléčná Žíla - The Colleas
  • Divné myšlenky
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Já tě chci (Instr. verze)
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Klávesový Beat
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Neznámá psychedelie
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Uspěchaný pes
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Večerní rozjímání
    EP NEZNÁMÁ PSYCHEDELIE - THE COLLEAS
  • Noc (instr. verze)
    EP INSTRUMENTÁLNÍ NOC - THE COLLEAS
  • Mistr s tamburínou (cover Dylan, The Byrds)
    SP Dua The Colleas - Mistr s tamburínou / Vlnění
  • Vlnění
    SP Dua The Colleas - Mistr s tamburínou / Vlnění
  • Beze slov (cover The Beatles)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Každá malá věc (cover The Beatles)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Řekni mi to (živě)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Výčnělek (živě)
    EP Dua The Colleas - K poslechu
  • Divotvorný čas
    SP Dua The Colleas - Divotvorný čas / Pocta Jimmymu Pageovi
  • Pocta Jimmymu Pageovi
    SP Dua The Colleas - Divotvorný čas / Pocta Jimmymu Pageovi
  • Proč si to nerozdat rovnou? (cover The Beatles)
    SP Dua The Colleas - Proč si to nerozdat rovnou? / Ulice zeje p
  • Ulice zeje prázdnotou
    SP Dua The Colleas - Proč si to nerozdat rovnou? / Ulice zeje p
  • Tajemné světlo
    SP Dua The Colleas - Tajemné světlo / V bludném větru
  • V bludném větru
    SP Dua The Colleas - Tajemné světlo / V bludném větru
  • Na cestě být chci - živě (cover The Beatles)
    EP Dua The Colleas - Doma a ve sklepě
  • Lišky - živě (věnováno Hance)
    EP Dua The Colleas - Doma a ve sklepě
  • Signed D.C. - živě (cover Love)
    EP Dua The Colleas - Doma a ve sklepě
  • Ještě to nevíš
    SP Dua The Colleas - Ještě to nevíš/Lišky
  • Lišky (věnováno Hance)
    SP Dua The Colleas - Ještě to nevíš/Lišky
  • Slunný den
    SP Dua The Colleas - Slunný den/Jižní zahrada
  • Jižní zahrada (věnováno Žanetě)
    SP Dua The Colleas - Slunný den/Jižní zahrada
  • Na cestě být chci (cover The Beatles)
    SP Dua The Colleas - Na cestě být chci/Norské dřevo
  • Norské dřevo (cover The Beatles)
    SP Dua The Colleas - Na cestě být chci/Norské dřevo
  • Ostrovy - úvodní znělka k soutěži
    EP Dua The Colleas - Ostrovy (hudba k soutěži)
  • Ostrovy - střední znělka ke kvízu (zkrácená verze)
    EP Dua The Colleas - Ostrovy (hudba k soutěži)
  • Ostrovy jsou zde
    EP Dua The Colleas - Ostrovy (hudba k soutěži)
  • Vidíš mě
    SP Dua The Colleas - Vidíš mě/To, co mě nudí
  • To, co mě nudí
    SP Dua The Colleas - Cirkus Kočka/Půlměsíc
  • Cirkus Kočka
    SP Dua The Colleas - Cirkus Kočka/Půlměsíc
  • Půlměsíc
    SP Dua The Colleas - Cirkus Kočka/Půlměsíc

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Leoš

Náhodou taky nespím. Hmm Eriko, všechna čest.
Ty budeš mít nejspíš dobrej odhad na lidi, co?
Ale je to tak, jak říkáš. Mě tohle někdo udělat,
už s ním nepromluvím slovo dokonce svého života:-(

Bez profilu

Erika

Bohapustě bude stačit, aby se našel někdo, který by např. vymazal tento společný hudební profil. Opravdu kdokoliv, jen proto že on sám třeba nemá takovou popularitu, a klidně neváhá zničit ze závisti a z nenávisti, toho druhého.
Místo aby hledal vinu v sobě, hledá jí v ostatních lidech.
Ano tak to dnes bohužel chodí.
Jenomže si vůbec neuvědomí, co ten druhý prožívá. Vždyť si vemte, celou dobu něco děláte, hrajete, zdokonalujete se, seč Vám síly stačí a co pak, když vše najednou exne. Nejhorší je to, pokud se takovéto špinavosti neváhá dopustit člověk, kterému věříte na stoprocent.
Nic bych za to nedala, že Johnny pro svou citlivost, by nechtěl s takovým člověkem nic mít, a ani se nedivím. To je to nejhorší z nejhorších:D:D:D

Bez profilu

Erika

Zdá se, alespoň podle toho, co vidím, že Johnny hudbě zcela věří. Ještě více než lidem z blízkého okolí. Pokud si v životě prožil různá traumata, nuže vězte, že toto by bylo jedno z největších, kdyby mu tu možnost někdo vzal.
Myslím tím, společné hraní.
Já si těchto lidí nesmírně vážím a pokud se mám ponořit do jejich kůže, tak zcela si dokážu představit, jak by mne toto odrovnalo. Ale tak, že bych k nejbližším stratila veškerou důvěru.
A protože Johnny silně vnímá hudbu, tu možnost prosadit se. Vyhrát sám nad sebou a cítím-li správně, určitě není sobecký nebo namyšlený, a chce se rozdělit o toto s dalšími.

Bez profilu

Erika

Nějak nemohu usnout tak píšu:
Všímla jsem si něčeho, co mi nějak hlava nebere. Na veškerých záběrech nebo fotu, na mne Johnny působí nepopsatelným dojmem, ale i dosti zvláštním. Nemáte vy okolo ten samý pocit? Já ano...
Totiž, on ten Johnny a jeho výraz vypovídá o tom, že si v životě prožil velká traumata a je velice dobře, jak mu společné hraní prospívá. Ona právě hudba pomáhá překonat tyhle životní překážky, plné zrady a bezradnosti.
Johnnyho pohled jasně prozrazuje, jakoby se bál že ho všichni opustí, taky ten kterého považuje v tu chvíli za nejbližšího, jemu způsobí velkou nepopsatelnou bolest. Kéž bych se mýlila, ale člověk nikdy neví...
Zatím co Marty vypadá dosti spořádaně či vyrovnaně, u Johnnyho toto jasně chybí.

Bez profilu

Zbyšek

Príma duet, príma lidi, príma music:-!
Co chtít víc?:-!

Bez profilu

Erika

Máte recht hoši:D

Bez profilu

Luboš

Vídím to naprosto stejně. Ať se pořádně vodvážou, rozjedou záležitosti.
Holky jim budou ležet u nohou, si piš Víťo! Johó..., ta radosť.
Věřím že to dokážou. Jim to přeju!

Bez profilu

Vítěslav

Žaneto seš fajn žába:-[ Těchto dvou bigbíto-milů není nikdy dost:-[
Balady taky pohladěj, při nich skoro bulím:-[

Bez profilu

Vítěslav

Bigbít miluju:-[ Hodně hrajte písně typu Kinks-Yardbirs-Who i Beatles, mám Vás rád:-[ Dejte se do díla, cenného díla:-[

1 2 3 4 5 6810131722283645556676859297100102104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122