Bohapustě bude stačit, aby se našel někdo, který by např. vymazal tento společný hudební profil. Opravdu kdokoliv, jen proto že on sám třeba nemá takovou popularitu, a klidně neváhá zničit ze závisti a z nenávisti, toho druhého.
Místo aby hledal vinu v sobě, hledá jí v ostatních lidech.
Ano tak to dnes bohužel chodí.
Jenomže si vůbec neuvědomí, co ten druhý prožívá. Vždyť si vemte, celou dobu něco děláte, hrajete, zdokonalujete se, seč Vám síly stačí a co pak, když vše najednou exne. Nejhorší je to, pokud se takovéto špinavosti neváhá dopustit člověk, kterému věříte na stoprocent.
Nic bych za to nedala, že Johnny pro svou citlivost, by nechtěl s takovým člověkem nic mít, a ani se nedivím. To je to nejhorší z nejhorších:D:D:D