no zdar kluci...hudba v poho....paci sa mi to........len tak dalej
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no zdar kluci...hudba v poho....paci sa mi to........len tak dalej
zdarec borci,, vaše hudba je super nevím co dodat.. snad jen AŤ SE PIČA PUDRUJE
Ja nemyslim ze je potreba nejak extra zlepsovat (i kdyz to je potreba vzdycky, zejo) jen to neni uplne muj styl :-)
Borci, hraje vam to sakra dobre, jen ten zpev neni uplne moje gusto. Tim nechci rict ze je spatnej to v zadny pripade...jen to neni uplne pro me.
Zdarec chlapy, tak jen doufám, že vás někde uvidím !? Jinak jen tak dál, je to dobrýýý !! ;-)
tak kukol som a aj pridavam:D
Tak vás si přidám moc ráda! :) Skvělá music ;)
Se nedivte :)...ste dobří;)
zdrawím, no ze mam cas aj chut a pridavam :P aaaa chcelo by to tršsku viacej prasačiny :DD a dík za typ !! : )