V poho mistři, se uvidime v Zabori:-)
ARACHNE
Čus,ukážem se vZáboří s plakátem
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čus,ukážem se vZáboří s plakátem
V poho mistři, se uvidime v Zabori:-)
Ok, čus v Parisu...
Chlapi paráda.
Nech vám "stírače dál stírají".
Mrkám mrkám a docela vám to šlape. Snad se někdy dostanu na váš koncert. Jo koncertama a kotlem žiju, tak snad někdy na viděnou.
To Maty: Mno jo no...Tak snad v úterý...;) tak se měj fajnově, uží pátek s víkendem, a kapela zdar!! :)
LustfulVamp
jj šak tak :D..no to je staré demo v dohľadnej dobe sa chystá už nové nečo O:-)...tak dakedy :) ..zdarec!!
ooo tak díky že ste sa mi ozvali na profile :P som o tomto nevedel, naozaj pecka chalani :) ..dúfam že sa raz stretneme aj na jednom pódiu na nejakej spoločnej akcii alebo videť by som vás chcel no :)..tak sa držte, majte sa !
ooo tak díky že ste sa mi ozvali na profile :P som o tomto nevedel, naozaj pecka chalani :) ..dúfam že sa raz stretneme aj na jednom pódiu na nejakej spoločnej akcii alebo videť by som vás chcel no :)..tak sa držte, majte sa !
Nazdar kluci.Docela dobrý death.Jen mne překvapila ta čeština.Ale sedí to tam.Hlavně,ať vám to hraje.čau.