Jojo, tady na bandzone DELLWER
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jojo, tady na bandzone DELLWER
Zdravim, díky moc za koment, oficiálně výměny neděláme, ale pokud budem někam zvaní, určitě to otočíme. Ať se daří!!FM
zdarec! dekujeme za komentar.. konciky na vymenu bohuzel nedelame:( mejte se fajn!!!
Zdár Maty, tak to je suprozní!
Zatím jěště nevíme kdy, páč ted děláme 14.6.fest, tak možná v srpnu či září, takže s váma budu počítat a jak by se to vyrýsovalo tak dám vědět.
No a když by jste teda něco vymysleli vy tak se ozvite, juchuhuuu!
to jonda: hoh...to jsme nevěděli,omlouváme se:).Nu a myslíš,že by bylka někdy možnost u vás zapařit??
kawarnu protlacujete na nespravnem hrobe :))misto nihil zkus radeji me :)
www.mladimazelenou.wz.cz
Zdárec cold chalani!
taj Peklo z metal core death formace Dellwer nebo co?
Snažím se návazat spojení s lidičkama co vobčas něco uspořádaj a měli by zájem o výměnu koncíků. Děláme jednou za čes fest, ale častěji takovou pohodovou akci v jedné hospodě kde chodí tak 50 lidi a zvučí se pouze zpěv. Zas ale máme dobrej apec takže se to dá.
Kdyby jste měli zájem nebo chut pokecat vo tom, tak muj mejl je peklogrind@centrum.cz
tak se mějte a at to šlape!
Případně se o nás můžete komukoli zmínit, rádi se skaždým domluvíme na čemkoli. Pic Peklo
zdar maty, no tak davaj!!! :-)))
Cauko dik za comment a podporu... Mozno sa niekde stretneme...
to by šlo, enže to chce rozbalit gri, stanyl, zabalit něco do pejpru a tak . . .