Jakou obludu máte na mysli??? :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jakou obludu máte na mysli??? :-D
Čus chlapi, jasná věc., pokud budem v tomto termínu něco dělat, tak vám dám určo echo!!Tak samo kdyby jste někdy někoho hledali, neváhejte napsat. Jinak vám to valí dost good:-)...zatím čabas a at to drtí. Dejvid.
zdarec nekdo ma neco z toho co hledam?
chacha uz jste u me v oblibenejch chýchý
Ne ne, žvást to neni, tak nějak by to mělo proběhnout.
neftírej Martyslave:)
čest chalani,
jak tak poslouchám...mno těším se na Studénku!
Marty
btw: chlapi těším se na kalbu 17.10.-ani kousíček na mně nezůstane suchý:))aŤ to gro
:) jsem se v práci zaposlouchala a málem jsem zapomněla makat:))ehm,děkuji
Čjus pitchus :-), no, tak nějak na tom poooomalinku začínáme pracovat.
www.dtrock.net