Třeba mi to vyjde příště :D
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Třeba mi to vyjde příště :D
oh bohužel musím odmítnout :) na sobotu už mám plány ve velbloudu..ale jinak díky za pozvání :D
čus zdravim COLD COWSHED možná se uvidíme v sobotu v martysu jinak přeju kapele vše nej
hell ještě raz dík za pozvání bylo to super, ty voe Jeldo koukej naučit tu barmanku koulet očima jinak bude zle
Maty, Maty, tobě to bimbo taky někdy klesá?:D:D
Indokundy spřízněny a děkují:D:D
Nijak. Nedorazim... Nejbližší akce kam jdu jsou Fleshless v Brownu... ;p
Hergot, já sem přihlášenej pod kapelou
Ivan
what the fuck? ještě aby ste nedorazili
Ultimate vezmeme,už se těšíme na ten sekec!
Kolpiči:-)
čekáme čekáme,ale se uvidíme v sobotu u vás.