
7.1. 2012 Soutěž kapel Rock Pro II.
Zdar a sílu přejeme :)
S novým rokem 2012 k nám přišla i naše oblíbená soutěž Rock Pro,ve které jsme minulý rok postoupili do druhého kola. Dovolte mi prosím,abych se s Vámy podělil o pár kuriozních zážitků z této výpravy a obeznámil Vás s průběhem druhého kola,této
Jäggermaisterem sponzorované akce :)
Fáze 1 : Příprava
Psala se sobota 7.1. a my,společenstvo Novoveselského metalového hnutí konečně vylezli ze silvestrovského alkoholového opojení z naší garáže a slunéčko nám tak poprvé smrštilo zorničky na bod normálu. Vybrali jsme peníze z kapelní pokladničky a vyrazili
jsme koupit roční dálniční známku za 1500 Kč, nalepili ji na přední sklo mého auta a vyrazili tak objevovat svět za mnoha kopci a mosty, svět námi doposud poznaný letmo.
Fáze 2 : Cesta
Když jsme se pak dostali na tu divotvornou cestu, plnou děr, výmolů a výkrutů, nestačili jsme se divit, za co že jsme zaplatili takovou sumu :)) Nicméně nás to neodrazovalo v tom,dostat se do bodu B, který jsme si ještě v garáži vytyčili.
Celou cestou nás provázela kapela Soilwork a my byli tak nabuzeni a navoděni k příjemné atmosféře. Po příjezdu do naší metropole nás zachvátila radost, že jsme vše zvládli a šli do zdejších hudebnin, kde si Suši zkoušel novou basu a nakonec si koupil
popruh xD
Fáze 3 : Produkce
Nadešla hodina "H" jako hydrant :D Náš slavíček šel vylosovat pořadí a jeho šťastná pracka vytáhla krásné 3tí pořadí, což nám bylo podezřelé, jelikož posledně sme hráli taky 3tí :) Zdejší kolo bylo výjimečné na hudební styly.
Od symfonického metalu po nahustěné grindové melodie nebo lehký bigbít. Konkurence veliká a my se pomalu smiřovali s tím že do lidí nahustíme naši víru a pojedeme spokojeni domů, ačkoliv bez postupu. Realita, která nás po našem
vystoupení čekala, byla naprosto famózní !!!!! Porota k nám byla velice pozitivní a někteří z nás z jejich chvalospěvů začali nosit rypáček hore.... až jsem cítil kouř, který se držel v horních stratosférách místnosti !!!!! :D Konečně
si někdo všiml mého kopáčku !!!!! Myslel jsem si v duchu a dál poslouchal jejich až zarážející kladnou kritiku na celou kapelu :)) Cítil jsem se jako strážmistr Cruchot v četnících, který si nesmírně liboval v tom, že mu jeho poddaní dávali až
vesmírné tituly ..... Ale to vy všichni znáte :))
Fáze 4 : Jásot,řev a zamačkávání slz :)
Když pak porota vyhlásila výsledky druhého kola s tím, že jsme postoupili, rozpoutal se neskutečný povyk a šílená radost, prostě hotové šílenství ! :)) To co následovalo potom už tu není moc publikovatelné, ale rozloučil bych se slovy... Že
jestli neumřeli, tak tam jásaj dodnes :D :))
Velké poděkování patří i našim novým kamarádům, poznaným v tento krásný večer a v neposlední řadě také porotě, která svým uvážením dala podmět klukům z garáže znovu zajet do Prahe a odložit tak na
jeden večer naše zemědělské úbory a náčiní :)))
Metalu zdar (Lars)