Clowns - Úvod | Bandzone.cz

Clowns rock-metal / Říčany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Down To The Devil
    Nezařazeno
  • Eagleheart
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

...:::www.clowns.cz:::...

Vítejte na stránkách rockovo-metalového uskupení CLOWNS! Zabýváme se vlastní reprodukcí písní slavných kapel jako Stratovarius, Sonata Arctica, Kabát, Edguy, Harlej, Tublatanka, Europe, Helloween, Offspring a dalších... Do repertoáru patří i jedna píseň z vlastní produkce. V současné době máme nachystané asi dvouhodinové metalové kulturní pásmo, s kterým rádi zavítáme na jakékoliv vaše akce...

www.clowns.cz

Youtube Video RqulVCML4rwYoutube Video RqulVCML4rw

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Peky- ARCONA

nechce váš zpěvák vedlešák u Arconi od vlašimi?? :) jinak jestli si chcete zahrát tak se ozvěte. deláme nejaky akce a rádi vás uvítáme.
peky
Arcona

Zobrazit všechny názory