Closing Balance - Úvod | Bandzone.cz

Closing Balance alternative-grunge / Bruntál

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Drenched in fear
  Nezařazeno
 • Bother
  Nezařazeno
 • Save me from the rain
  Nezařazeno
 • Better of alone
  Nezařazeno
 • Lies OMC 2010
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

WINTER BALANCE FEST

Tak náš poslední oficiální koncert máme za sebou. Doufám, že se to líbilo všem co přišli. My jsme si to náramně užili, protože domácí publikum bylo jako vždy úžasné! Děkujem Vehyklům a Thievsům, že dorazili i v takové kalamitě jaká venku panovala, a vytvořili na Winter Balance Fest opravdu skvělou atmosféru. Díky i dalším kapelám a budem se těšit na jejich další koncerty v Bruntále.

 

CB 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Original Sin

Zdarec chlapi.Jsme kapela z Ostravy,hlásící se k odkazu interpretů, které zastřešovalo vydavatelství sub-pop:o).V současné době nemáme naplánované žádné koncerty- o to větší chuť hrát.Nebylo by možné se s vámi spřáhnout a zahrát si společný koncert -pokud nějaký koncert pořádáte nebo pokud na nějaké akci máte hrát a víte, že by tam bylo místo pro další kapelu?Moc díky za info ( kontakt Váňa tel.:+420 737 820 353 ).Grunge forever !

Bez profilu

anonym 2

jo vždycky se najde nějakej čuráček, který musí valit a dělat ze sebe chytrýho:D Když se ti to nelíbí tak nechod na koncerty..a poslouchej si svoje..magore

Zobrazit všechny názory