zdar hoši jako super songy ale ja se řídim spíš pravidlem kdiž českej tak českej mě de o tefty o nazor
:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar hoši jako super songy ale ja se řídim spíš pravidlem kdiž českej tak českej mě de o tefty o nazor
:)
najeb jak svina !! (. nech sa dari este dlho dlho dlho ...
Ahoj chlapi o hledně těch Libochovic.
Dostal jsem mylnou informaci.
11.2. Praha - El Arriero (ul. Elišky Peškové 7)
- NOT /extreme HC - Teplice/ http://bandzone.cz/not
- FASTERATU /crust punk - Liberec/ http://bandzone.cz/fasteratu
- RESORT /crust grind - Milevsko/ http://bandzone.cz/resort
vstup 50,- start 19:30 konec 22:00
tak pardon asi jsem byl nekde jinde,nebo jsem to pochopil jinak.co se spiritusu tyce,tak jsem neco takovyho jeste nepil,a co videt ani nebudu
už zase zdrháte z hospy bez placení? koukejte se v tom zlepšit, ať se to pžíště nezjistí ;-D
http://monicca-arwen.rajce.idnes.cz/
fotky ze soboty, Chodov.. :) jo.. a ty anonymy neřešit..
:D Co to je zase :D Osobně sem si dal 3-4 pivka, když sem si dával poslední, šel jsem se Rudy ještě zeptat zda můžu to poslední si dát, Ruda (pořadatel) mi dal svolení poslední si vychutnat-to sem dopil a jeli jsme.Nechápu ted kde je problem...prosil bych vysvětlení. Při odchodu sme všechny pozdravili (samozřejmě že celou hospodu sme neobcházeli). To že po odehrání jedem se vědělo. Pokud se někoho dotklo, že jsme ho nepozdravili-omlouváme se :) Akce mě dost bavila, hlavně ta Spiritus párty :D Tohle házení špíny mě dost mrzí.