sakra chlapi, když hrajete v Jihlavě, kam bych se celkem ráda podívla,tak mám 3 dny před maturitů..tož si vás asi budu muset už zas nechat ujít
Inač teda parádní hudba
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
sakra chlapi, když hrajete v Jihlavě, kam bych se celkem ráda podívla,tak mám 3 dny před maturitů..tož si vás asi budu muset už zas nechat ujít
Inač teda parádní hudba
ciesT chlapi....v sobotku koncert byl libOvej (SOKOLIK) aááá song Komerce *in low* :D punk s vámi'
zdravím =D ....... na slovensko zahrať neprídete? =p
tarzan zalez zpátky do džungle haha:-D
zdar chlapi. co se stalo s tarzanem??? čumim, že nová sestava
Miki nosí kožený tanga:-P
Zdarec chalani :-) jde to docela v pohodě, první letošní koncíky za náma.. co vy jak bylo v Olmu? :-)
Zdar..no bylo to peklo! takze doufam ze si nekdy zase zahrajem:)
diky za pochvalu;)sme zwedawy na wase dielo;)
:) taky dík . PUNX NOT DEATH !!!!!!!!!