nemate wubec zac ste wyborna kapela tak proc by ne:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nemate wubec zac ste wyborna kapela tak proc by ne:)
Jo jo..zni to dobre, tak sem si vas soupnul ke me at vas mam na ocich a aby mi ptackove neuletli
>:(
vidím, že v prievidzi sa bude niečo konať, no paráda! teším sa velmi prevelmi =D
oukej nejmin do kvetna at ste tady:D Benešov?? tak to je strašná dálka.. to nevim esli se tam dostanu...
celkem me stve ze se na vas v dohledny dobe nedostanu.. vubec nejste v praze co? jinak kdyz sem vas ve vopici poprvy slysela nazivo....hmm proste nejlepsi:D
punktom:Díky moc doufám že se tam brzo vrátíme bylo tam moc fajn!!!
nazdar chlapi, sice pozdě ale přece, skvěle jste zahráli v sokolíku, fakt díky :) Tom
Ty krávo motoráj alkoholokaust forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!nazdárek
MRDAT!!!!
Nemáte zač:-) Už se na vás těšim v dubnu u nás;-)