Celdin
Čao klu¨ci.Nevíte o nějaký kaple,co shání kytaristu??????
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čao klu¨ci.Nevíte o nějaký kaple,co shání kytaristu??????
no pááánové, z toho co si ze včerejška pamatuju -- fakt výborný!!!!!!!!!! jesi ste tam viděli klátit se něco lehce napitýho v kostkovaných kalhotech, tak sem to byla já:D:D ... doufam že vas zas někdy uvidim... zatim zdarec
Heeej,minulej tejden v bene ste hráli fakt dobře! těšim se zas někdy :))
čuus chlapi, se na vas těšim u nas..... už za tejden!!!!! ;)
Hell !!! Tož nakopává mě to a tím pádem děkuji já..., že jste! Někdy naviděnou.
Loki...
Cuz pomozte prosim s motivem noveho trika pns, jakýkoli motiv (kreslenej, fotokoláže-montáže,atd.) vítán!!!
Autora díla který pujde do tisku odměníme!!!! Díky za pomoc, návrhy posílejte na pnspunx@seznam.cz
noo neni zač. hrajete dobře. jesi budou prachy tak vás přídou zkouknout 30 května tady u nás f jihlavě :-)
tak zmena 18budu w bene tak se moooc tesim chlapi:)
skoda jen ze nebudu 18 w bene jedu za muzem..ach jo skoda..