zdravím Climax.Proč si vás nepřidat že jo, když hrajete dobře:-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravím Climax.Proč si vás nepřidat že jo, když hrajete dobře:-)
co ti jebe :DD no masaker chlapi
a ze ja som vas objevil az teraz
luxus hudba :D
tez diky..:D
jj neni zac:)
hehe skoda ze sme sy to nerozdaly:Dto by ste as tedy uwidely peera:Dalovenskee pera?:D
a hlavně kožený tanga;)
chlívax panelákoff punx hahaaa :-D
to i love punk : Děkujeme :-) nam se tam moc libilo a nekdy az bude cas by jsme si to radi zopakli :-)
Jéé...no byla sem na vasem koncerte v Frydku- mistku v Sokolíku 15.3-08..xD...a fakt...nemelo to chybu ani trochu...:-)....jako mohli byste prijet jeste..!! x)x)x)
to Celdin : písni na email clpunx@seznam.cz možná se nějak domluvíme :-)