Zdarec :-) hehe ale chvilu sem přemýšlel jakej fest kurwa... :-D je to tohle: www.yanderov.cz/ esli je to vono jak do nás hustila ta holčina v Mejtě.. Jinak na cockroach.rajce.net jsou z toho Mejta fotky.. Tož zatím a uvidíme se v sobotu :-) Luděk
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec :-) hehe ale chvilu sem přemýšlel jakej fest kurwa... :-D je to tohle: www.yanderov.cz/ esli je to vono jak do nás hustila ta holčina v Mejtě.. Jinak na cockroach.rajce.net jsou z toho Mejta fotky.. Tož zatím a uvidíme se v sobotu :-) Luděk
--------------happy new year alebo´ ----------štastný nový hc/punk rok!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Valašsko never die!
Nazdarek CLIMAX nechceli by ste prist navstivit vasou bajecnou hudbou mestecko menom TRENČÍN? a zahrat si unas v podniku ESO-pub kde robievame koncerty? radi by sme vas tu uvideli a vypoculi...s pozdravom juhAd...crust a chlast...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě
Áá tak dufám že co nejdřív:-)
Kdý asi tak budete mít new trička,mikiny?
tož kedy zase přijedete do F-m..?? což.?
neni zač..hrajete pecky!! ať se daří..
Ahoj zveme tě na profil akce která se uskuteční již tuto sobotu ...pokud máš čas mrkni se třeba dorazíš,)
ZDAR!! Ochutnávka z dema PO KOLENA VE SRAČKÁCH na www.bandzone.cz\irokess