vole zdatnej námrdec panáčci...up the whiskas punx!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vole zdatnej námrdec panáčci...up the whiskas punx!
paci paci pacušky
Koberce !
Tak sem se konecne pomalu po pulrocnim cekani dockal vasi mikiny skvelej motiv.At se dari!Up The Climax!!
Hodina pravdy
Kdy jindy zažít nervák, když ne při třech ostrých pokusech o splnění záludných úkolů a získání vysněných výher? Provází P. Svoboda
To určitě bude ;)
Tak za dva týdny v Hradci pánové... naposledy sem vás viděla v dubnu, takže už se moc těšim! ...mějte se!
Tak to tam mame ofiko....
Ganzy83Crew
Čau.no to víš že hraju.nebo jako že bych se jen tak prsil s kejtou na foťák jo:)neblbni. Pic