Click 47 - Úvod | Bandzone.cz

Click 47 punk-rock / Příbor

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Self-styled DEMO 2012
  Nezařazeno
 • Always DEMO 2012
  Nezařazeno
 • Little enema DEMO 2012
  Nezařazeno
 • Incredible girl DEMO 2012
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Prázky v prdeli

Už je to tak. Doba flákání je v hajzlu a my vám přinášíme rekapitulaci toho co jsme dělali. Tak za prvé, jak jste si mohli všimnout, založili jsme si bandzone. Za druhé jsme tak trošku vypustili demo nahrávky na kterých jsme dělali asi už od května, a které najdete i na youtube...no a dále jsme se dost flákali. Věrným fanouškům se omlouvame za zrušenou show ale tak snad byla satisfakce dostačující. No a to je asi vše co by stálo za zmínku...checkujte songy, nechávejte komentáře (už se nemůžeme dockat na ty, ktere nas pošlou do hajzlu) mějte se.:D

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Gregorien

Ahoj, nabízím pomoc kapelám ohledně dopravy na koncerty. Mám k pronájmu 9 místný FORD TRANZIT ,r.v. 97 , bez koroze , v top stavu - spolehlivé auto , spotřeba 8L nafty . Když budete potřebovat půjčit, zavolejte na 604 825 470 , mrkneme na volný termín auta a domluvíme se. Cena za půjčení je 700kč/koncert .
PS: půjčujete si celé auto bez řidiče - né, že Vás budu vozit :-)
Mira

Ambin

Zdravim. Chtěl bych dal do kopy kapelu, ve FM bydlim nějaké dva roky a nikoho tu moc neznam. Mám už nějaké zkušenosti s kapelkou, v mém rodném městě nám to dost slušně šlapalo, jenže věci se dějí a nedopadlo to, proto je třeba začít znova. Mám rád tvrdý rychlý punk, hardcore, texty které se neserou a scháním bicí a kytaru. Basovku mám a na zpěvu se dohodnem. Tak pokud má někdo zájem tak se ozvite, at to co nejdřív vykutíme. Pište na můj profil.

Zobrazit všechny názory