Civilizační Choroba - Úvod | Bandzone.cz

Civilizační Choroba punk-hardcore / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Zastavte válku - ze zkušebny s Antonem
  Nezařazeno
 • Koncert Bažina 14.4.2012
  Nezařazeno
 • Neverending story - zkušebna kdysi dávno
  Nezařazeno
 • Strach ze změny - zkušebna kdysi dávno
  Nezařazeno
 • Kde jsou zloději? - zkušebna kdysi dávno
  Nezařazeno
 • Solidarita - zkušebna kdysi dávno
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Choroby se šíří světem

Znovu se šíří světem virové onemocnění ze skupiny krvácivých horeček s názvem Ebola. Civilizační choroby se také šíří dál a postihují naší naší společnost. Lidé tloustnou, nehejbou se, žijí ve stresu a žerou s prominutím sračky. Nic se k lepšímu nemění, ba naopak. A tak..   ZAČÍNÁME ZASE ZKOUŠET! - za pár měsíců bysme rádi zase vlítli na pódia :)

Za CCH Bouba

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zlá Krev

sorry za spam...
Čekání se vyplatilo, naše první deska je na světě (split LP s legendou slovenského Oi-punku kapelou ROZPOR)... Pro první zájemce máme připraven dárek ve formě CD a placky ZDARMA!!!
Více info na našem profilu:-)

Bez profilu

Ládík

prosím vás jde o to že kapely které jsem neoslovil a byli napsané na plagáte jsou tam kuli tomu že jsem dal hlavnímu organizátorovi návrhi a boužel jsem neřekl včas že nehrajou no a kapely co otom vjeděli jako třeba láska a přátelství nebo vychcaný knedlíky jde oto že to není politická akce jen pod záštitou pirátské strany jde hlavně o osu a ne o politiku pirácká strana jenom pomáhá se zajištěním místa a taky schání věci jako je třeba podium nebo reklama čtení orvela bude probíhat samozřejmně na jinem usebu parukářky než muzika takže jse všem omlouvám za jaké koli potíže a přitte aspon se podívat dáme pivko a pokecáme váš Ládík

Zobrazit všechny názory