:)...starej atlantis je lepčíí:)...:-Pale tendle je taky dobrééj;):Ptagže doufma že na bukstocku budete:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:)...starej atlantis je lepčíí:)...:-Pale tendle je taky dobrééj;):Ptagže doufma že na bukstocku budete:)
S vytaženým tričkem je to nejlepší! Dorazte do Olomouce ve čtvrtek, bude to nářez!
joojo gabii! souhlasim a jedu s teboou :)
Tyjo kluci.... to fakt jako koukáám :D nejvíc pěkný písničky.. asi vytáhnu tričko a přijedu na nějakej koncert :)
zdar bando, přidávám do spřízněných :-)
peťa
čus,honzo..pošli mi svoje icq...mám nový...Luďa z APC
tyjo ahooj:)...tag co??:)...gdy zahrajete zase u Sáápka??:)...užansáá piseň"towárny":)<3
Cau kapelo, jak to vypadá? Hovořili jste s manažerem? Čas běží:-D
Tak to je paráda. někdy v květnu, kdyby to vyšlo, byla by paráda. Ať napíše na email petr.harazin@fatskewers.cz nebo zavolá na číslo 604 526 730. Zdravím do olmíku:)
Čau kluci, hrajeme pop rock, jsme z Havířova a chcem do Olomouce:) jsmenujem se fat skewers, mame i bandzone, cz stranky, tak jestli byste měli možnost nás do nějakého klubíku v Olmiku dostat, budeme vděčni a měli bychom pro vás možnost vystoupit v Havířově před plným klubem. Snad se ozvete, dik Petr!