Chaotic - Názory | Bandzone.cz

Chaotic reggae-world music / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Move it (novinka 2013)
    Nezařazeno
  • Málem (novinka 2012)
    Nezařazeno
  • Chci Spát - single v produkci Mr. Cocomana
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Marek

Zefv: pokud vyhrajem v rockcafe 6.1. tka toho budem moct nahrat hodne:-) takova future s frontmanem afrodisiaku by vubec nebyla spatna

Reggae Player

Bertules: jo, v zasade mas pravdu: je to o pristupu. Ja bych si ten singl koupil, protoze dva songy za pade pro me nejsou nijak neunosna suma a zas vim ze ty kapele to pomuze. My z toho nerejzujem zadny deviticiferny sumy, my z toho splacime vyrobu prvniho (a dost pravdepodobne posledniho) nakladu tech singlu, a asi jeste dlouho budem jenom splacet... Na druhy strane duvody proc to dat na internet aspon k poslechu jsou jasny: jednak to muze mit pozitivni vliv na prodejnost kdyz to reknu takhle osklive a jednak je to novej material kterej nasi soucasnou hudbu reprezentuje vic nez dva roky stara Polka. Takze ja osobne jsem pro to dat to na net, ale chci jen rict, ze je to slozita otazka kterou si musime jeste promyslet nez se rozhodnem definitivne. Howgh.

Jah Danaman the Beautiful

tadis

Třeba já si ho kupovat budu. A myslim že takovejch lidí je tady ještě víc.
(Je to ale zábava, tahle diskůse).

Bez profilu

Bertules

to Yanek:
jo, ale zaroven by se jim to mohlo tisickrat vratit, kdyby to sem dali, protoze tim co tu je, zadne vydavatelstvi nenalakaji.. amohlo by se jim kurevsky vyplatit to sem dat.. je to jen o pristupu, nehadam se.. jenom nechapu na co ho teda maj, protoze ja si cedecko na kterym sou dve pisnicky fakt kupovat nebudu... a myslim ze takovejch lidi je dost...

yankyuv_b

To Bertules
Krátce: když se tak orháníš "formátem" kapel, myslím, že pro kapelu "formátu" Chaotic je i pár stažení (narozdíl od pár zakoupených cédéček) zásah do rozpočtu. :)

Bez profilu

Bertules

Vazeny a mily Janku,
nebylo by na skodu si uvedomit, ze prestoze jsou chaotic nepochybna skvela kapela (pokud ne jedna z nejlepsich skackovych u nas, jakoze muj nazor je, ze jsou...), na net nelegalne unikají singly kapel poněkud jiného formátu... Je rozdíl mezi Chaotiky a Metallikou, nebo třeba Coldplay, co myslíš..? NEchci nijak rýpat, ale kolik stahnuti by mel journey round the world za den? Týden..? Napriklad singlu pretty fly for a white guy od The Offspring se behem prvniho tydne od uniku stahlo nekolik milionu....
Pánové, moc se omlouvám, nechci vás podceňovat, protože kéž byste jednou byli tak slavní jako metallica nebo offspring... Jen jsem se pokusil trošku to tady dát do kupy..

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33353739414345 46 47 48 49 50