Jsem pro kýbl!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jsem pro kýbl!
Panebože, to je výběr teda... Kýbl je sice vtipnej, ale není to ohleduplné vůči členovi nad ním :D:D
Takže zásadní otázka - obal na CD s kýblem, nebo s xichtama?
Hm, budem vypadat, jak parta japonských jeptišek z Ulanbátaru :D
Tak v těch sukních budeme fakt hustá banda :-D
...náš výčepák umí jenom čárky.....a násobilku dvaadvaceti...
Podpis výčepáka z hospody mi stačí :-)))
Jakožto nejstarší člen kapely mám nejtužší maso, to by tě moc dusilo a při okusování kostí by ti skřípaly mezi zuby šrouby a železný dlahy....nic moc. Omluvenku ti samozřejmě dodám, jenom se ještě musím naučit podpis manželky aby to vypadalo věrohodně... :-)
Ty mi děláš chutě...začínám být (krve)žíznivej :-D
Ale asi si upeču tebe, jestli od tebe příště nedostanu omluvenku ze zkoušky ]:->
...ještě by to chtělo nad tím pohanským táborákem upéct nějakou křesťanskou svini a nebo vyžraný křesťanský prase !!!
...nebo aspoň buřta.....
...hlavně aby byl důvod narazit soudek dobrého pohanského pivíčka ! :-))