Změna termínu koncertu!!!
Z technických důvodů jsme byli nuceni přesunout koncert v příbramském SEMTEX clubu. Bude se konat o týden dříve, tedy 14. června.
Zde facebooková událost :)
https://www.facebook.com/events/201111276706839
Z technických důvodů jsme byli nuceni přesunout koncert v příbramském SEMTEX clubu. Bude se konat o týden dříve, tedy 14. června.
Zde facebooková událost :)
https://www.facebook.com/events/201111276706839
Zdravíme naše věrné fanoušky a zároveň celému metalovému světu oznamujeme, že jsme konečně kompletní a po delší odmlce opět vyrážíme na pódia. Jak jste si určitě všimli, tak jsme se vůbec nebáli a povyměňovali z gruntu většinu kapely. Náš věkový průměr nám rapidně snížili kytarista Štěpán a baskytarista Kryštof a v neposlední řadě celý náš sound obohatila zbrusu nová zpěvačka Petra. Hodiny usilovného (někdy) lopotění v naší zkušebně, se nám zdá, se vyplatily a my pevně doufáme, že se vám těch několik zcela nových plnotučných songů bude líbit přinejmenším tak jako ty předchozí. Držíme se zavedeného tématu keltských radostí i strastí, máme nové bojové písně i srdceryvné oploďňováky, nad kterými by jistě nejeden kelt uronil kroupu. Samozřejmě opět plánujeme navšívit nahrávací studio. Teď se ale hodláme dostatečně "otlouct" na pódiích, a jak se říká, oddělit zrno od plev :) nejbližší akce proběhne už za pár dní v Praze, další pak následuje v příbramském SEMTEX clubu, a o dalších akcích průběžně jednáme. Zatím sledujte náš Bandzone, tam se vše včas dozvíte, a během několika dní bude propracován i Facebook, a pak už nás nic nezastaví... :D
Tak doufáme, že nás přijdete v hojném počtu podpořit, těšíme se na vás!!!
Návštěva Kraslic byla báječná! Děkujeme za skvělou atmosféru, podporu i práci zvukaře. Fotografie z koncertů se objeví na našich facebookových stránkách. Těšíme se brzy na viděnou.