Čekišó - Úvod | Bandzone.cz

Čekišó punk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Korma
  Nezařazeno
 • Chvilka
  Nezařazeno
 • Zapomínám
  Nezařazeno
 • Kouřit v0.3 (de-Match)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Veřejná zkouška RETRO VINYL - ZRUŠENA NAŠE ÚČAST!

(Upraveno: )

Akce se bude konat bez naší hudební účasti. Covid nás pronásleduje I po zrušení vládních opatření. Bez bicích hrát nemůžeme a takhle narychlo žádný adekvátní zástup nezaskočí. Vystoupí jen samotná IFA se svým programem a zdravý zbytek kapely ji přijde podpořit alespoň do kotle.

Původní příspěvek :

Háj, banditi. Naše banda si domluvila jedno příjemný hraní v útulným prostředí kavárny RETRO VINYL CAFÉ na náměstí Míru v Plzni. Jistě tenhle skvělej klub znáte. Vyprovokovala nás spřátelená kumpanie IFA ROCK, která tamtéž již nějakou tu štaci odehrála a s námi si zde zahraje také.

Koncert chceme pojmout jako veřejnou zkoušku pro naše kamarády, fanoušky i náhodně příchozí. Nacvičili jsme nějaký novinky, zahrajeme i starý fláky a dočkáte se i tradičních rádiových hitů (čti komerčních sraček) v našem podání. A samozřejmě budou songy na přání.

Akce po několika přesunech termínově zakotvila na sobotě 19.3.2022. Zahajujeme my v 19:30, budeme skotačit tak hodinku a něco a od devíti na to vlítnou IFA mistři a pojedou až dokud bude nálada a chuť pařit. Takže co? Neměli byste chybět, očekáváme spíš komorní atmosféru a punkovou pohodu s nějakým tím litrem vaječňáku.

Za Ifu a Čekišó Gárion.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory