Čekišó - Úvod | Bandzone.cz

Čekišó punk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Korma
  Nezařazeno
 • Chvilka
  Nezařazeno
 • Zapomínám
  Nezařazeno
 • Kouřit v0.3 (de-Match)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

náš koncert s IFA rock v RETRO VINYL Café - sobota 14.1.2023

Klapka: My ze 4.B po čtvrté! Kamera jedem.

Ani jsem to sem nechtěl psát, abych to nezakřikl, ale zbývá již jen týden a tak se snad už nic nepokazí. Již třikrát si Čekišó domluvilo s kapelou z vedlejší zkušebny společný hraní ve Vinylu v Plzni na Míráku a třikrát nám ho Covid zhatil. Tentokrát to už vyjde a tak vás opět zveme do klubu RETRO VINYL Café na koncert naší punkrockový smečky spolu s rockovým tělesem IFA rock. Přijďte si v sobotu 14.1.2023 poslechnout naše zábavné songy, začínat budeme někdy po sedmé večer a performovat budeme lehce přes hodinku. Pak si spolu pokecáme a od devíti si poslechneme, co si za poslední rok nazkoušela IFA rock s novým bubeníkem. Těšíme se na vás! Přijďte včas, klub není nijak velký, tak aby nebyla v sedm tlačenice :-)

Gárion

Shrnutí roku 2022 a výhled na 2023

Starý rok byl ve své první polovině ještě poznamenán covidovými opatřeními a omezením masových akcí a Čekišó v něm nezanechalo nijak výraznou stopu. Zůstaly po nás zrušené koncerty (všechny v Plzni - Vinyl, Terasa, Živá Ulice) a svým šarmem jsme okouzlili pouze fotbalisty - v Újezdě v únoru a v Otročíně v červenci. Jednu novinku ale přeci jen máme, dostali jsme pozvánku na srpnový Toužimský festival Punkovice, kde se nám dostalo vřelého přijetí a kde jsme sklidili zaslouženou chválu za naše účinkování na jevišti i v hledišti až do samého konce festivalu :-) 

Na poli tvůrčím se povedlo složit a zařadit do repertoáru dva nové vlastní songy (Pankybál a Fénix) a k tomu jsme navíc secvičili další zábavné komerční písně od slavnějších kolegů (Tři Sestry, Zona A, Semtex). Teď jsme schopni odehrát cca 2 hodiny produkce. Na letošní rok 2023 jsou zatím domluvené dvě akce - výše zmíněný VINYL s IFA rock 14.1. a pak tradiční minifest v Otročíně 15.7. na hřišti s kapelou Vypitý Lahváče. Ve hře jsou pak vystoupení na větších akcích v Hořicích (HK) a v Pardubicích a pokud se bude konat v Toužimi zase festival Punkovice, tak i tam. A jestli nám po loňském zrušení účasti zůstanou nakloněni organizátoři srpnové akce Živá Ulice, tak si zase moc rádi zahrajeme ulicích našeho krajského města.

Zachovejte nám přízeň a přejeme vám pohodový rok 2023. ČEKIŠÓ!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory