Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar chlapu, kdybyste rádi společnou akci, jsme k dispozici :)
Miki, MOF
Včera to byl i bez maďarů příjemný koncert, pěkně hrajete. Doufám, že se ještě na podiu potkáme.
Mějte se pěkně.
Super, bomba!!! Taková smečka jako vy už tady v ČR delší dobu chybí. Perfektní zvuk, který by Vám mohla závidět leckterá domácí kapela, výborné, velmi nápadité, zajímavé riffy, super sóla a co mě asi nejvíce dostalo - zpěv!!!! Nic uřvanýho, nebo vyblitýho, ale super melodický a srozumitelný hlas!!!! Dávám z 10 bodů 11!!! Ať Vám to hraje čím dál líp a hlavně nějakej koncert, ať můžu přijít zapařit. Cast of Mind rules!!!!
Velmi, hodně dobrá energie z Váš čiší, tohle mám fakt rád a pokud budete mít koncert pro mě lokálně dosupnej rád přijedu...! ;) A taky bych měl připomínku k 7days of punk: Mám taky co dočinení v působení v kapele a tohle přirovnávání riffů k různejm interpretům mě přijde fakt postavený na hlavu. Někdy člověk aniž by chtěl je v dnešní době ovlivněnej tak, že někdy složí věc(riff), která se někomu podobá... :-)
Zdravím pánové,je to pecka a moc dobrý zvuk. Ať se daří!!!
Děkuji všem za podporu a moc se na Vás těším na koncertech! .... Nicméně pro 7Days of Punk: ... Landa ,,, ? :D ... To nemůžeš přeci myslet vážně :D ... Landa? Opravdu, upřímně NE! :)
líbí se mito , ale je mi to nějak povědomé ?? Memories - riff by Landa ,,,,