Cast of Mind - Názory | Bandzone.cz

Cast of Mind rock-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • What you deserve
    Nezařazeno
  • Losers
    Nezařazeno
  • Memories
    Nezařazeno
  • Retrieving
    Nezařazeno
  • Pure
    Nezařazeno
  • Awakening
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Ýgo

Ahojte! Do nového roku přeju vše nejlepší, ať to sviští na struništi (bubeník promine...) :-) Ohlašte včas ten Tábor, ať to můžu roztroubit! Hugo

Ýgo

Ahoj! Jak to s váma vypadá? Děje se něco? CD? LP? MC? Nebo je to snad celý ve WC? Nějaký koncerty? Ne, že to zabalíte, to byste mě naštvali...

Bez profilu

Pavel - Cruel

Včera to byl i bez maďarů příjemný koncert, pěkně hrajete. Doufám, že se ještě na podiu potkáme.
Mějte se pěkně.

Bez profilu

janík.eda

Super, bomba!!! Taková smečka jako vy už tady v ČR delší dobu chybí. Perfektní zvuk, který by Vám mohla závidět leckterá domácí kapela, výborné, velmi nápadité, zajímavé riffy, super sóla a co mě asi nejvíce dostalo - zpěv!!!! Nic uřvanýho, nebo vyblitýho, ale super melodický a srozumitelný hlas!!!! Dávám z 10 bodů 11!!! Ať Vám to hraje čím dál líp a hlavně nějakej koncert, ať můžu přijít zapařit. Cast of Mind rules!!!!

Stanley's Death

Velmi, hodně dobrá energie z Váš čiší, tohle mám fakt rád a pokud budete mít koncert pro mě lokálně dosupnej rád přijedu...! ;) A taky bych měl připomínku k 7days of punk: Mám taky co dočinení v působení v kapele a tohle přirovnávání riffů k různejm interpretům mě přijde fakt postavený na hlavu. Někdy člověk aniž by chtěl je v dnešní době ovlivněnej tak, že někdy složí věc(riff), která se někomu podobá... :-)

luzzkarlm

Děkuji všem za podporu a moc se na Vás těším na koncertech! .... Nicméně pro 7Days of Punk: ... Landa ,,, ? :D ... To nemůžeš přeci myslet vážně :D ... Landa? Opravdu, upřímně NE! :)