Já ho četl pozorně. V podstatě si se divil, že taková zábavová kapela má takový problémy s tím, který zpěvák je lepší a že by měli prezentovat Pavla lepší nahrávkou. Taky jsi se zmínil, že jsme to měli jednodušší než dnešní kapely a že kdybychom začínali dnes, tak bychom se mezi vámi neměli ani šanci se prosadit. Ve finále jsi mi sem napsal, že jsem zahleděnej do sebe. Tak ti děkuju tedy, že to s námi myslíš tak dobře. Tak ať vám to hraje a měj se hezky. Mirek.







