V sobotu bude ještě lepší. Dalíkův Hughes´n´Kettner Triamp MK2 to jistí. :o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V sobotu bude ještě lepší. Dalíkův Hughes´n´Kettner Triamp MK2 to jistí. :o)
Chodí sem docela dost lidí. Všem děkujem za zájem.
Na vedlejším podiu je prý dost dobrý zvuk, tak už aby to bylo.
Né, že bych se do Zábřehu netěšil, ale v to původní datum je v Žabčicích u Brna parádní fesťák, tak tam aspoň budu moct jet. Už potřetí. Jupíí. To zas bude deathová smršť.. :)))
V Zábřehu je akce posunutá na 19. června.
http://www.youtube.com/watch?v=PuPj…
Koukněte na to. Jen dva rocky a jeden je v Calibos, dva v Calibos M. S. a jeden v Dusted. A vo tom ten život je. Jen škoda, že jsem se málo nadechl na závěrečný nápor. Podobně jako naši hockejisti v posledním zápase na M.S. Zdraví M.S. Ahoj.
4. 7. 2009 akce v Křelově.
Čáááu. Dneska je Baskera? :o) Tož děkojo uctivě. Budu slavit po zkoušce v Maroku (jen tak jemně, jako vždy)..
Čau Joku, když už u toho počítače při zápasech Sigmy sedíš, tak aby jsi se příště neunavoval čtením, tady máš něco lepšího: http://fotbalzive.ct24.cz/ Na který zápas si klikneš, ten můžeš v přímém přenosu i sledovat. A co bratia Slováci? Jak to zkousli? Není ten jejich počet u vás čirou náhodou dělitelný osmi? :-)