Já nevím, bych se k buzna kapelám jako jsou Koblížci zrovna moc nehlásil, ani za to pivo...:) Stejně je může pořádat zase jen buzerant. Takže milý Toopy, připrav si držku na kouření a prdel na lízání a neotravuj dobré a poctivé kapely...:)
korin71
Toopy Srallas koupim Ti 2 piva a 3 zeleny ale hlavne sem uz nepiš ty svoje sračky....:-)











