Tak se nám blíží Šternberk.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak se nám blíží Šternberk.
Peepo. Myslím, že bychom neměli oboustranně zájem. Navíc mám jinou vizi. Někoho, koho Basker a Petr znají. Třeba ve věku, kdy má člověk víc času a nadšení. To víš. Mládí patří svět. Už od dob Skramasaxu jsem byl vždy starší než oastatní zhruba o 10 let. Teď už ten rozdíl dělá 25 let. No jestli mi tihle kluci zestárnou, tak už budu muset dělat nábor někde v mateřské školce. Ale né. Tohle je rozhodně poslední sestava které jsem součástí. Každopádně s bassou nespěcháme. Ono se to nějak vystříbří. Máme teď dobrou partu a tak bude záležet nejen na umění ale i na povaze a na stálosti. Ahoj, Mirek.
Bohužel Betty, nemohu sloužit. Já znám jen Severomoravské mlýny. A pekárny... :-) Tys v tom ARXu nebyla?
V jedné nejmenované olomoucké kapele prý končí basák. Co vy na to? A dokonce by se ani nemusel nic učit! Tak dobrý je... :-)
Betty. Dvě mínus v tvé větě se vzájemně vykrátí, tak že jsi zcela v pohodě.
Zdar chlopi! Video dobré a popisky též :-D
Betty ahoj! Ty to zvládneš! jenom mít na to ty nervy....:-D